جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸:۳۵ بعد از ظهر

دعوت نشدگان جلسه تصمیم گیری طرحهای جوار معدنی:نماینده مجلس،اعضای کارگروه مطالبات

کد خبر: 48671
تعداد بازدیدکننده: 115
تاریخ: ۱۱ مهر ۱۳۹۳

همانگونه که در پستهای قبل به اطلاع خوانندگان عزیز رسید طی جلسه ای که سه شنبه هشتم مهرماه و با حضور فرماندار،مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی،نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و اعضای کارگروه مطالبات بافق در تهران پیرامون طرحهای جوار معدنی تشکیل شد مقرر شد با حضور هیات مدیره صندوق بازنشستگان فولاد سه شنبه این هفته یعنی پانزدهم مهرماه در این خصوص تصمیم گیری شود اما طبق نامه ای که تصویر آن بر ای «بافق فردا» ارسال گردیده است شاهد آن هستیم که از نماینده مردم بافق در مجلس و اعضای کارگروه مطالبات بافق برای حضور در این جلسه دعوت به عمل نیامده است!!!!!؟؟؟

IMG-20141003-WA0063

۹ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  حال پیداکنیدپرتقال فروش را؟

 2. امید می‌گه:

  و کارشکنی ……. همچنان ادامه دارد….

 3. بافق سربلند می‌گه:

  طبق اطلاع واصله نامه به تمام کارکروه رسیده است

 4. هاشم می‌گه:

  حالا میومد چ میگردخدایش

 5. جواد می‌گه:

  برای فرمانداری بافق متاسفم که اینهمه کارمند ومعاون بافقی دارد و هنوز نمی دانند که عنوان شرکت را باید “سنگ آهن مرکزی ایران -بافق” نوشت تا پایتخت نشینان واستان نشینان بدانند که جای این سفره با برکت بافق است …. وهنوز یاد نگرفته اند که تمام این برکات به مدد شهر بافق برابشان فراهم شده ولی به نامش بی احترامی می کنند. از فرماندار غیر بومی توقعی نیست ….. بافقی کجایند؟؟؟؟

 6. علی می‌گه:

  بهترکه دعوت نشده مگرکارگروه چکارکردندکه به دردبخوره غیرازاینکه کارراخرابترنیزکرده اند

 7. بیسیم چی می‌گه:

  ما بافقی ها بیشتر از این حقمون نیست!!! فرماندار غیر بومی غیر ساکن … اگه دلمون برا شهرمون می سوخت خودمون دست به کار می شدیم…

 8. دلسوز می‌گه:

  آقای بیسیم چی سلام»
  چقدرافرادبومی بودندوهستندودارندبرای بافق زحمت می کشندچقدرمامردم احترام اونهارانگه داشتیم که دیگه یه بافقی جرات کنه توبافق مسولیت قبول کنه کاریکه آقایون تومعدن سرآقای عسکری ومرحوم دهستانی آوردندسرشهردارسابق آقای تفکری آوردندسرشیخشاب دراتنخابات مجلس آوردندهیچ کس دیگه برای قبول مسئولیت توبافق تومیدون نمیاد.

 9. پیر دانای همدان می‌گه:

  صلاح مملکت خویش خسروان دانند و بس