سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸:۱۷ قبل از ظهر

بازدید فرماندار و نماینده مجلس از روستاهای بخش مرکزی بافق

کد خبر: 48824
تعداد بازدیدکننده: 286
تاریخ: ۱۴ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛در این بازدیدکه با حضور فرماندار ،نماینده مجلس،بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران ادارات و دستگاه های زیربط ،از روستاهای برکوِئیه،حکیم آباد ،شیطور و دولت آباد از توابع دهستان سبزدشت بخش مرکزی بافق صورت گرفت، مسئولین از نزدیک با مشکلات و کمبود های مردم این روستاها آشنا شدند.

مشکلاتی اعم از تکمیل جاده گزوئیه ،پست امداد جاده ای،مرمت وبهسازی قنوات ،جاده دسترسی به مزارع،آب شرب و بهداشتی و بهشازی کوچه ها ومعابر از مهمترین مسائلی بود که روستاییان با مسئولین در میان گذاشتند.

” سید مهدی طلایی مقدم” فرماندار بافق در حاشیه این بازدید با بیان این که دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به بخش های روستایی دارد افزود:در بازدیدی که امروز صورت گرفت مبلغ ۵/۳ میلیارد ریال اعتبار برای فعالیت های عمرانی و مشکلات روستاییان این بخش در نظر گرفته شد.

New1629 New1672 New1698 New1703 New1704 New1723 New1730 New1731 New1732 New1734 New1735

۳ نظر

 1. الماس می‌گه:

  باسلام
  اقای نماینده شهر:وجناب فرماندار وآقای بخشدار:با تشکر از شما که همیشه پیگیرمشکلات روستاهای بخش مرکزی هستید.ومشکلات روستاهای دیگر را بی خیال هستید.گمان کنم چون مسیر این روستاها آسفالت هست رفتن به ان راحتر هست ودیگر گرد و غباری نیست.

 2. اخلاق گرا می‌گه:

  با تشکر از حضور مسئولان در روستای حکیم آبادو سایر روستاها اما ما منتظر عمل به وعده ها هستیم نه اینکه فقط حرفی برای دلخوشی اهالی زده شود وزود فراموش گردد.

 3. پیر دانای همدان می‌گه:

  خوشا به حالت ای روستایی
  چه شاد و خرم چه با صفایی
  با وعده های آقای طلایی
  چه زود تموم شد وعده نداف
  حالا شروع شد وعده حراف
  بهتر است ادامه ندهم تا دنبال من پیر مرد نگشته و پیدام نکردن ببخشید عزیزان مسءوووول
  به امید بر آورده شدن وعده های مسیولین عزیز .