سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹:۰۷ قبل از ظهر

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی در بافق

کد خبر: 48847
تعداد بازدیدکننده: 43
تاریخ: ۱۵ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با دومین روز از هفته نیروی انتظامی و با حضور فرماندار ، فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی و جمعی از مسئولان محلی بافق نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی در محل امامزاده عبدالله (ع) این شهرستان افتتاح شد.

فرماندار بافق در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره به نقش نیروی انتظامی در حفظ سلامتی امنیت و اقتدار کشور گفت: نیروی انتظامی الهام بخش امنیت و آسایش در جامعه اسلامی است.

“سید مهدی طلایی مقدم” در یادداشتی از زحمات و خدمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی بافق در برپایی و نحوه انجام کار ، نظم و انضباط نمایشگاه تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است این نمایشگاه مشتمل بر ۱۰ غرفه از جمله غرفه شهدا ، پلیس مبارزه با مواد مخدر، آگاهی، راهنمایی و رانندگی، اطلاعات و امنیت اجتماعی، عقیدتی- سیاسی ، تریبون آزاد ، گزینش و نیروی انتظامی ، یگان امداد ، دایره وظیفه عمومی می باشد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه از مورخه ۱۵ لغایت ۲۰ مهر جهت بازدید علاقمندان بصورت رایگان در محل امامزاده عبدالله(ع) دایر خواهد بود.

New2228    New2232 New2233 New2234   New2237   New2240   New2243 New2244 New2245

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    سلام ،عزیزان مسئول امامزاده ایا درچنین جایی جای برپایی نمایشگاه است ؟ایا جای مناسبی درشهر برای این نمایشگاه نبود؟ جایی که محل عبادت است بیایم نمایشگاه بزنیم که هرکسی با هر وضعی ورفتاری ورود وخروج کند وشان وجایگاه آن مکان عبادی را زیر سوال ببرد نیروی انتظامی می توانست از زیر زمین هیئت انصارحسین ع(روبه روی امامزاده ) که چندین مرتبه نیز نمایشگاه کتاب نیز شده بود استفاده می کرد ومی توانست نیروی انتظامی دراین مکانی که نمایشگاه زده مجلس یاد بود شهدای نیروی انتظامی خود را برپا کند ( درکل از فعالیت این ارگان مردمی تشکر می شود نقد ازدید گاه من بود)