دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵:۲۷ بعد از ظهر

تکمیل چرخه فولاد بافق با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی

کد خبر: 48878
تعداد بازدیدکننده: 111
تاریخ: ۱۵ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ بعدازظهر امروز در خصوص سرمایه گذاری طرحهای جوار معدنی و فولادی شهرستان بافق نشستی با حضور اعضای هیات مدیره صندوق بازنشتگی فولاد کشور و شرکت سنگ آهن مرکزی ، نماینده مردم بافق در مجلس ، امام جمعه ، فرماندار، اعضای شورای شهر بافق و چند شرکت سرمایه گذاری صنعتی معدنی در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در حاشیه این نشست در خصوص سرمایه گذاری طرح های جوار معدنی گفت: در نشست تهران برای سرمایه گذاری طرح گندله سازی به جمع بندی و نتیجه خوبی رسیدیم که مقرر شد صندوق بازنشستگی فولاد کشور و شرکت سنگ آهن سرمایه گذاری کل طرح گندله سازی را از منابع داخلی ظرف مدت ۳ سال انجام دهد که با ۶ ماه فرصت راه اندازی آزمایشی طرح در مدت ۴۲ ماه به بهره برداری کامل برسد.

” سید مهدی طلایی مقدم” با اشاره به شرایط محیطی و سرمایه گذاری در شهرستان بافق را برای بخش خصوصی و دولتی ایده آل و فراهم بیان نمود و تصریح کرد: الحمدالله دربافق شرایط به گونه ای است که یک وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان بوجود آمده که می طلبد از این فرصت و پتانسیل در جهت پیشبرد توسعه شهرستان و اجرای طرحهای جوار معدنی و فولادی از جمله اصلاح خط کنستانتره و تولید فولاد در بافق گام برداشت.

وی ضمن تاکید بر مشارکت بخش خصوصی در سرمایه گذاری و اجرای طرح های جوار معدنی و چرخه فولاد در بافق خاطر نشان کرد : کارخانه فولاد و کنستانتره با مشارکت بخش خصوصی و مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی و صندوق بازنشستگی فولاد کشور در شهرستان بافق ایجاد می شود.

طلایی مقدم افزود : این سرمایه گذاری به صورت ۴۹-۵۱ به نسبت قدرالسهم بین بخش خصوصی (بافق کسری) و شرکت سنگ آهن مرکزی سرمایه گذار و اجرا می شود.

فرمانداربافق با اشاره به تدابیر اندیشیده شده درباره تامین خوراک صنایع جوارمعدنی گفت: بطور قطع سمت و سوی دولت برای احداث صنایع جوار معدنی و تکمیل چرخه فولاد در شهرستان مثبت است.

New2270 New2313 New2316 New2324 New2381

۱ نظر

  1. جواد می‌گه:

    اینا که همون حرفای پریروزتونه؟؟؟؟کارخانه فولاد چی شد؟؟؟چرا شفاف نمیگین؟؟؟؟