سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۵:۲۸ بعد از ظهر

بازدید فرماندار بافق از اداره پست شهرستان

کد خبر: 48960
تعداد بازدیدکننده: 137
تاریخ: ۱۷ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ “سید مهدی طلایی مقدم” در این بازدید ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر همچنین روز جهانی پست ، پست را یک نهاد دیرینه اجتماعی خواند و اظهار داشت: امروزه با مجهز شدن به پیشرفته ترین امکانات، پست سهم و نقش بیشتری در حوزه ارتباطات پیدا کرده است

فرماندار بافق به نقش و جایگاه شبکه عظیم و گسترده پست دراستقرار و ارتقاء رفاه عمومی، دانش و فرهنگ اجتماعی اشاره کرد و گفت: وجود پست لازمه زندگی امروزی است و اختلال در خدمات آن می تواند ساعاتی باعث ناهنجاری در خدمات ارائه شده به همشهریان و شهر باشد.

وی از اداره پست بافق به عنوان یک اداره الگو در سطح شهرستان یاد کرد و افزود: مجموعه اداره پست بافق متحمل زحمات زیادی از جمله پیگیری و انتشار تمبرهای اختصاصی شهرستان ( شهدای فرهنگی ، یوز آسیایی و کنگره وحشی بافقی) هستند و از طرفی عملکرد این اداره در برنامه تجلیل از خبرنگاران در ۱۷ مرداد و گرامیداشت مناسبتهای ملی و مذهبی از طریق پیامک خود باعث برجسته شدن عملکرد اداره پست می شود.

طلایی مقدم ضمن تقدیر و ابراز خرسندی از خدمات و زحمات اداره پست بافق گفت: اداره پست مجموعه ای همراه و همدل هستند و این خود باعث شده جزء اداراتی باشد که همشهریان شکایت و نارضایتی از خدمات آن نداشته باشند.

“سید مهدی طلایی مقدم” در این بازدید در خصوص رفع مشکلات حوزه ی پست شهرستان از جمله بروزرسانی وسیله نقلیه و تعیین وضعیت شغلی برخی کارمندان قول مساعدت و پیگیری داد.

رئیس اداره پست شهرستان بافق در ادامه به بیان فعالیتها و عملکرد ۶ ماهه در شهرستان پرداخت و نسبت به تبیین سرویسهای نوین پستی در شهرستان بافق گفت:اداره پست بافق و بهاباد با دارا بودن ۱۰ نفر نیروی انسانی ، بیش از ۱۷ خط مبادله پستی در سطح شهرستان و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی فناوری اطلاعات مانند خرید و فروش اینترنتی و سیستم رهگیری مرسولات توانسته است در ۶ ماهه اول سال ۹۳ افزون بر ۶۵۵۰۰ مرسوله پستی را جابجا کند .

وی از انجام بیش از ۴۵ مورد خدمات و سرویس های متعدد در بافق خبر داد و افزود : در شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۹۱ هزار قبوض مخابراتی در سطح شهرستان توزیع شده ، در حدود ۱۴۲۰ مورد فروش اینترنتی انجام شده که در حوزه ترافیک پستی ۱۰درصد نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته است.

“عباس زارع” به دستاوردهای استانی اداره پست بافق اشاره کرد و گفت: کسب رتبه اول استان در حوزه پوشش درآمدی با ۳۵ درصد افزایش ، کسب رتبه اول استان در ثبت نام از خانوارها در طرح هدفمندی یارانه ها و اخذ لوح تقدیر از معاونت فنی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از جمله این موارد می باشد.

وی انجام خدمات نیابتی سایر سازمانها و دستگاهها در راستای طرح پیشخوان ارائه خدمات دولتی را یادآور شد و افزود:ثبت نام آزمون های سراسری دانشگاهها ، ارائه خدمات نیروی انتظامی ، توزیع ابلاغیه بانکها و اداره ثبت اسناد و املاک ، توزیع کارت سوخت خودروها و انجام خدمات مشترکین و توزیع قبوض تلفن همراه و ثابت از جمله فعالیتهای نیابتی این ارگان می باشد.

در پایان این بازدید فرماندار بافق با اهدا لوح و هدیه از خدمات نیروی های بازنشسته و شاغل در اداره پست بافق تقدیر و تشکر کرد.

New2583 New2591 New2597 New2600 New2604 New2614 New2619 New2624

۱ نظر

  1. جامعه معلولین بافق می‌گه:

    باسلام.ضمن تشکر از اقدام ارزنده فرماندار درخصوص تجلیل از پرسنل اداره پست , منتظر بازدید ایشان ازمجموعه جامعه معلولین بافق هستیم