یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲:۵۷ قبل از ظهر

طنین زنگ عاطفه ها در مدارس بافق

کد خبر: 48980
تعداد بازدیدکننده: 437
تاریخ: ۱۷ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با سراسر کشور مراسم زنگ عاطفه ها با حضور امام جمعه ، فرماندار ، مسئولان محلی و اولیاء و مربیان دانش آموزان در دبستان پسرانه شهید چمران بافق برگزار شد.

امام جمعه بافق در این مراسم از واژه عاطفه به عنوان یک واژه بسیار ظریف یاد کرد و اظهار داشت : خدمت به هم نوع و بازکردن گره افراد در پیشگاه خداوند از ارزش و مقام خاصی برخوردار است .

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی افزود : یکی از مواردی که در مدارس می توان آموخت همین مسائل عاطفی و کمک به هم نوع است و جشن عاطفه ها تمرینی است برای اظهار محبت به دیگران همین که بتوانیم حتی در دوره تحصیلی به همکلاسی خود کمک کنیم او را به توانمندی می رسانیم و این موضوع یکی از مسائل ارزشمند انسانی است.

فرماندار بافق نیز با تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت هفته ولایت برگزاری این جشن را گامی موثر در راستای نهادینه کردن فرهنگ انفاق در میان دانش آموزان عنوان کرد و گفت: امروزه یکی از مهمترین نیازهای بشری حس نوع دوستی و انسان دوستی است که این امر با برگزاری جشن عاطفه ها باعث ترویج مهر و محبت و حس نوع دوستی در بین دانش آموزان خواهد شد.

سید مهدی طلایی مقدم ضمن تاکید به اینکه مدارس بهترین مکانی بوده که مورد بازدید قرار داده گفت: همگام شدن و مشارکت با برنامه های دانش آموزان در کمک به دیگران و بازتاب روحیه انفاق و نوع دوستی قابل درک و از اهمینی والایی برخوردار است .

قرائت پیام مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد ، تبریک جشن عاطفه ها از زبان مدیر آموزش و پرورش بافق همچنین اجرای سرود و دکلمه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

New2503 New2504 New2512 New2519 New2539 New2552 New2554 New2558 New2570