پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰:۳۴ قبل از ظهر

افتتاح پایگاه امداد جاده ای سه چاهون در بافق

کد خبر: 49122
تعداد بازدیدکننده: 159
تاریخ: ۱۹ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، با حضور فرماندار ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ، دبیر ستاد حوادث استان و جمعی از مسئولان شهرستان بافق پایگاه امداد جاده ای سه چاهون ( یادبود شهدای بافق) به بهره برداری رسید .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد در این آیین با تبریک عید سعید غدیر خم با اشاره به اینکه جاده بافق – بهاباد و بافق به معدن سه چاهون با وجود کامیون های حامل سنگ آهن یکی از جاده های پرتردد شهرستان محسوب می شود گفت: هدف از احداث این پایگاه در این نقطه حضور به موقع امدادگران در صحنه حادثه و نجات مصدومان می باشد.

حمید پارسائیان افزود: این پایگاه با زیربنای حدود ۳۸۰ مترمربع در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال احداث شده است.

وی گفت: سه امدادگر ماهر، یک راننده به صورت شبانه‌روزی، یک آمبولانس مجهز و یک خودروی نجات و تجهیزات فوق پیشرفته نجات، انجام عملیات امداد و نجات جاده‌ای را به بهترین شکل در محدوده کاری انجام خواهند داد.

پارسائیان از راه اندازی سه پایگاه امداد جاده ای در شهرستان بافق خبر داد و گفت: در مسیرهای بافق – یزد ، بافق – سیریز و بافق – سبزدشت به دلیل تردد ماشین آلات سنگین و بار ترافیکی این مسیرها در آینده احداث خواهد شد.

New2775 New2785 New2799 New2812 New2820 New2832 New2837 New2839