سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۹:۵۷ بعد از ظهر

دیدار ماموران سرشماری عمومی کشاورزی با فرماندار بافق

کد خبر: 49210
تعداد بازدیدکننده: 45
تاریخ: ۲۰ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق ؛ صبح امروز پس از گذشت دو هفته از آغاز بکار سرشماری عمومی کشاورزی در بافق ، ماموران سرشماری و کارشناسان ستاد سرشماری کشاورزی بافق با فرماندار این شهرستان دیدار و آخرین روند اجرای سرشماری را به سمع و نظر فرماندار رساندند.

فرماندار بافق در این دیدار ضمن تبریک عید سعید غدیر خم از سرشماری به عنوان یک فعالیت و کار دشوار یاد کرد و گفت: سرشماری یک کار بسیار دشوار و پیچیده ای است اما با تجربه ای که شما دارید امیدواریم تمام مراحل سرشماری کشاورزی با موفقیت به پیش رود.

سید مهدی طلایی مقدم از ماموران آمارگیری خواست تا با حسن برخورد و ارتباط شایسته با مردم بخصوص کشاورزان، اعتماد و همکاری آنان را جلب نمایند تا اطلاعات به صورت صحیح و دقیق اخذ گردد.

معاون فنی ستاد سرشماری کشاورزی شهرستان بافق در ادامه به روند فعالیت کار سرشماری اشاره کرد و بیان داشت : شهرستان بافق دارای ۵ حوزه شهری و روستایی می باشد.

علی اکبر سپندارنیا افزود : شهرستان بافق دارای ۲۳۵۲ بلوک ها و آبادی های می باشد که ۲۸۴۳ مورد آن فهرست برداری شده که از این تعداد ۲۴ مورد پرسشنامه آبادی و ۱۰۸ مورد پرسشنامه بهره برداری تکمیل شده است .

در پایان پس از بیان گزارش عملکرد توسط ماموران ، فرماندار بافق به مناسبت عید سعید غدیر خم از زحمات ۱۵ روزه ماموران با اهدا هدیه تقدیر کرد .

New3028 New3029 New3032