دوشنبه ۵ام تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵:۱۵ قبل از ظهر

آیا شهرداری بافق تا سه روز آینده معجزه خواهد کرد؟؟!!!

کد خبر: 49312
تعداد بازدیدکننده: 350
تاریخ: ۲۲ مهر ۱۳۹۳

.امروز ۲۲ مهر ماه ۹۳ است و ۳ روز تا پایان زمان تعیین شده شهرداری بافق برای جدول گذاری،زیرسازی و آسفالت خیابان مسجد جامع.

IMG-20141014-WA0027

مقدار پیشرفت این پروژه را در تصاویر زیر ببیند

IMG-20141014-WA0028

IMG-20141014-WA0029

شاید اولین مطلبی که به ذهن شما نیز برسد همین عنوان خواهد بود که:آیا شهرداری بافق تا سه روز آینده معجزه خواهد کرد؟

البته این اولین باری نیست که پروژه های شهرداری بافق در یکسال گذشته دستخوش تاخیرهای طولانی می شودکه برای نمونه می توان به قول اتمام دوبانده سازی خیابان مهدیه که قرار بود محرم سال گذشته به پایان برسد و هم اکنون که یازده روز به آغاز محرمی دیگر مانده است به پایان نرسیده است!! یا برای نمونه دیگر می توان به تاخیر طولانی در احداث میدان ورودی شهر از سمت جاده کرمان و حتی اصلاح مسیر ورودی از پل سه دهانه مسیر بهشت الحسین اشاره نمود.

شایسته است شورای اسلامی شهر بافق علاوه بر ارائه گزارشی از عملکرد یکساله خود به عنوان یکی از وظایف شوراهای اسلامی، درباره روند کند فعالیتهای عمرانی در شهر نیز از شهردار بافق توضیح خواسته و برای مردم مطرح کند.

۵ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  خیلی جوش نزن شبانه تاریخش را عوض میکنند تا ناراحت نشوی

 2. ناشناس می‌گه:

  نکته بین:
  خواهشامسئولین یررسی کنندببینندپولهای ورودی به شهرداری صرف چه کارهایی می شودیه چیزیکه من میدانم اضافه کاری۱۷۵ساعتی است که به تمام پرسنل شهرداری داده می شود….. این عمل یعنی چه یعنی دردهان نیرورابگذارهرکاردلت خواست بکن حتماسه روزدیگه افتتاح می شه به همین خیال باش.

 3. سفلی می‌گه:

  سلام به پرسنل زحمتکش شهرداری واقعا خدا قوت /خیلی به خود فشار نیاورید خسته شوید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. akbar می‌گه:

  Salam
  Bache haie shahrdari chikaran
  Aval porsojo konid baad
  Vali khob vades sare lharma

 5. محمد می‌گه:

  دوستان لطفا فقط نیمه خالی لیوان را نبیند شهردارای واقعا زحمت می کشد صبور باشید هیچ زمانی اینقدر در بافق شاهد رشد و سازندگی نبودیم از مسولین و اقای عسکری بابت زحمات قداری میکنم

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق