جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹:۱۶ قبل از ظهر

به نظر شما فولاد بافق چه زمانی به نقطه ( استخدام نیرو) خواهد رسید

کد خبر: 4933
تعداد بازدیدکننده: 143
تاریخ: ۰۱ تیر ۱۳۹۱

مدیر طرح کارخانه فولاد قاینات گفت: این کارخانه حداقل به ۸۰۰ نیروی فنی دارای مهارت بطور مستقیم نیاز دارد..
به گزارش مهر قاینات به نقل از ایسنا، فخر آبادی در بازدید تعدادی از کارشناسان و مربیان آموزش فنی و حرفه ای استان از پروژه بزرگ فولاد، مراحل مختلف کاری کارخانه برای تولید محصولات مختلف، مهارت ها و حرفه های مورد نیاز برای کارگران و نیروهای کار، را تشریح کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای متولی مهارت آموزی در کشور است و این کارخانه حداقل به ۸۰۰ نیروی فنی دارای مهارت بطور مستقیم نیاز دارد، بهترین فرصت برای مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین و مراکز سطح استان برای تربیت نیروهای مورد نیاز از بین جوانان جویای کار بومی است.

مدیر طرح کارخانه فولاد قاینات ادامه داد: البته در این آمار نیروهای فعال غیر مستقیم مورد نیاز طرح لحاظ نشده است که باید برنامه ریزی مناسبی برای آموزش آنها نیز انجام گیرد.

حق پرست رییس اداره آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در خصوص بازدید و نحوه همکاری، خاطرنشان کرد: تجهیز کارگاه های جدید و آماده سازی مربیان برای تدریس رشته های مورد نیاز کارخانه فولاد از برنامه های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان است تا بتواند در زمان مقرر نیروهای بومی مورد نیاز را به کارخانه معرفی کند.

به نظر شما فولاد بافق چه زمانی به این نقطه ( استخدام نیرو) خواهد رسید

۶ نظر

 1. سهیل می‌گه:

  حداقل ۵ سال دیگه

 2. مصطفی می‌گه:

  ولم کن حالم از این فولاد به هم خورد یک روز محصل می خواهند ببرد مهریز یک روز خصوصی می کنند و یک روز دیگر درش را تخته می کند این فولاد، فولادی نیست که ما بهش دل بستیم هر که هرچی می خواهد بگوید دروغ می گوید مطمئن باشید اقای ابویی دستش با مافیای فولاد تو یه کاسه است امده فولاد را بخره و مثل زمین بایر بیاندازد

 3. ناشناس می‌گه:

  هیچوقت

 4. دانشجو می‌گه:

  وقتی همه بافقیها خوابند!!!

 5. ایمان می‌گه:

  شاید وقتی دیگر(الله اعلم)

 6. كورش بافقي می‌گه:

  انشاله به همت مردم دلیر بافق ۲ سال دیگه خط نوردش راه میفته