دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۳:۵۳ قبل از ظهر

بازدید فرمانداربافق از ادارات تعاون و آب و فاضلاب روستایی شهرستان

کد خبر: 49562
تعداد بازدیدکننده: 97
تاریخ: ۲۶ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ سید مهدی طلایی مقدم در ادامه بازدید از ادارات و پیگیری امور ، ادارات تعاون روستایی و آب و فاضلاب روستایی شهرستان بافق را بازدید و از نزدیک شاهد فعالیت و عملکرد این دو ارگان قرار گرفت.

فرماندار بافق در این بازدید ضمن دیدار با مدیران این دستگاهها از مشکلات و برنامه های آینده مطلع شد که درمواردی از جمله اختصاص اعتبار برای بهسازی ساختمان اداره ، تامین نیروی انسانی ، پیگیری جذب اعتبارات ملی و استانی قول مساعدت و پیگیری داد.

طلایی مقدم در پایان بازدید خود ، عملکرد ادارات تعاون روستایی و آب و فاضلاب روستایی را بسیار مثبت ارزیابی کرد وافزود : از عملکرد این دو دستگاه به لحاظ حجم کارها و خدمات رسانی که در روستاها و قشر زحمتکش کشاورزان انجام می دهند، بسیار راضی می باشم .

 

New3811 New3821 New3531 New3537

۲ نظر

 1. bi gbm می‌گه:

  سلام ضمن خسته نباشید به فرماندار
  یک نظر بی اهمیت دارم آقای فرماندار یک روز آمدم فرمانداری دفتردار تون گفت فرماندار وقت نداره حتی به معاون وبخشدار خودش وقت ملاقات نداده تو دل گفتم بنده خدا ……….
  حالا هر روز اینجا آنجا به گمانم فرمانداری سفر ماهانه شهری ترتیب داده.آنوقت میگن فرماندار وقت نداره!!!
  خدایا خدایا بگیر هر آنچه تو را از ما میگیرد

 2. بافقی می‌گه:

  سوال اینجاست آقای بخشدار و معاونش کجا هستند که برای آب و فاضلاب روستایی فرمانداربجای بخشدار پیگیر میشه ؟بافق فردا میشه یک پرس و جو بکنید ببینید انها کجا هستند