چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷:۲۸ بعد از ظهر

دیدار فرماندار بافق با خانواده ی ۴ قلوهای بافقی

کد خبر: 49728
تعداد بازدیدکننده: 116
تاریخ: ۲۸ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق به همراه معاون ، حراست و مشاور خود در فرمانداری شب گذشته با خانواده ی ۴ قلوهای بافقی دیدار و گفتگو کرد.

هفت سال پیش ، یک زوج جوان در روستای مبارکه بافق با سطح زندگی متوسط، همزمان صاحب چهار فرزند شدند.

چهارقلوهایی که به همراه برکت با خود، مشکلاتی هم برای پدر و مادر جوانشان به همراه آورند.

این نوزادان که دو تای آنها پسر به نام‌های ابو الفضل و علی‌رضا و دو تای دیگر دختر و به نام‌های فهیمه وفاطمه هستند، در نخستین زایمان این مادر جوان به دنیا آمدند.

مجید زینلی پدر این نوزادان کارگر یکی از پیمانکاریهای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق و مادر آنها هم خانه دار است .

پدر ۴ قلوها در این دیدارگفت: آنچه در این زمینه مسلم است و در رسانه هاخوانده وشنیده ایم دولت ومسئولان بسیاری از هزینه‌های مالی این قبیل فرزندان را برای چند سالی متقبل می شود.

مادر ۴ قلوها هم با اشاره به مشکلات مالی واقتصادی زندگیشان به خبر نگار ماگفت : نگهداری ۴ فرزند آنهم با این شرایط، بسیار سخت است وامید واریم مسئولان به ما کمک کنند تا بتوانیم فرزندان خوبی برای جامعه تربیت کنیم .

وی با ابراز نگرانی ادامه داد: علاوه بر زحمت و رنجی که برای فرزندانمان کشیده ومی ‌کشیم، این مشکلات مالی و اقتصادی کودکان است که برایمان کمرشکن شده واز مسئولان در خواست کمک داریم .

این مادربا اشاره به مخارج فرزندانش در دوران تحصیل اضافه کرد: مساعدت مسوولان می‌تواند انگیزه خوبی باشد برای اینکه کودکان که آینده سازان این مملکت هستند، با شادی و نشاط بزرگ شده و به نحو احسن پیشرفت کنند و فردی کارآمد برای جامعه باشند.

سید مهدی طلایی مقدم در این دیدار ضمن تقدیر از صبرو شکیبایی پدر و مادر ۴ قلوها برای رفع مشکلات این خانواده قول مساعدت و پیگری داد .

New3934 New3941 New3948 New3953

۱ نظر

  1. رضا می‌گه:

    انشااله سالم وسلامت باشند خدا بزرگ است خدا خودش داده رزقشان هم میرساند