سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹:۴۳ قبل از ظهر

بازدید رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه از شهرستان بافق

کد خبر: 49744
تعداد بازدیدکننده: 146
تاریخ: ۲۸ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ “محمد رضا کرمانشاهی” رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان یزد به همراه “سید مهدی طلایی مقدم” فرماندار بافق و تنی چند از کارشناسان استان و شهرستان به منظور بررسی ظرفیتها و پتانسیل های موجود شهرستان در خصوص جذب سرمایه گذار و توسعه صادرات بازدید و از ویژگی های خاص شهرستان از جمله وجود معادن غنی آهن ، سرب و روی و فسفات ، اماکن و بناهای تاریخی و گردشگری ، توسعه صنایع جوار معدنی ، ریلی و کشاورزی مطلع شد .

محمد رضا کرمانشاهی در حاشیه این بازدید اظهار داشت : ظرفیت‌های معدنی ، علمی و فرهنگی بسیار خوبی در عرصه ها و حوزه های مختلف وجود دارند که بسیاری از آنها ناشناخته هستند و باید مورد توجه قرار گیرند.

رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان یزد افزود: استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان بافق زمینه ی افزایش سطح مناسبات اقتصادی و استحکام روابط را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار بافق در این بازدید با اشاره به ظرفیتها و پتانسیل های موجود شهرستان بافق گفت: بافق با توجه وجود معادن غنی آهن در منطقه یک سوم ذخایر سنگ آهن کشور را در بلوک خود جای داده است که با وجود این ذخایر شهرستان بافق درآینده به عنوان یک قطب صنعتی در استان نمود خواهد کرد.

سید مهدی طلایی مقدم به توسعه حوزه کشاورزی و آبزی پروری در بافق اشاره کردو اظهار داشت : در بخش شیلات و آبزی پروری شاهد رشد و توسعه پرورش ماهیان آب شور ، تیلاپیا و خاویار هستیم.

توسعه امور زیربنایی و زیرساختی ، صنایع جوار معدنی و فولادی و جوار ریلی از دیگر مواردی بود که فرماندار بافق در این بازدید بازگو کرد.

New3710 New3729 New3745 New3762

۲ نظر

 1. حسين می‌گه:

  امیدوارم ایشون نخوان دفتر تو یزد بزنن و پول از معادن بافق بخوان؟؟؟؟؟؟

 2. منطقی می‌گه:

  حسین جان وعزیز
  کی میخواهیم این طرز فکری منفی ار عوض کنیم
  بخدا همه چیز سیاه نیست
  بسه نیمه خالی لیوان را دیدن
  بخدا بده اینچوری فکر کردن