دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۶:۱۴ بعد از ظهر

بازدید مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات استانداری یزد از ستاد سرشماری بافق

کد خبر: 49787
تعداد بازدیدکننده: 109
تاریخ: ۲۸ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات استانداری یزد و هیات همراه از ستاد سرشماری عمومی کشاورزی بافق بازدید کرد و در دیدار با فرماندار بافق و اعضای ستاد از آخرین وضعیت اجرای سرشماری در شهرستان مطلع شد.

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات با اشاره به گذشت ۲۲ روز از زمان آغاز اجرای طرح سرشماری کشاورزی اظهار داشت: با توجه به وجود بهره وران غیرساکن در برخی مناطق باید تدابیر لازم برای دستیابی به اطلاعات این بهره وران کشاورزی اندیشیده شود.

وی با قدردانی از عوامل اجرایی این طرح در شهرستان بافق گفت: آمار یکی از عوامل مهم برنامه ریزی در سطح کلان کشور بوده و هر چقدر آمار دقیق‌تر باشد، برنامه ریزی نیز دقیق‌تر می شود.

“حمید فخرالدین” در این بازدید مسائل و مشکلات پیش روی ستاد و ماموران را بررسی و تصریح نمود :با توجه به روند سرشماری کشاورزی در شهرستان بافق ،سطح همکاری و تعامل مردم (شهر و روستا)با مامورین سرشماری رضایت بخش بوده و ان شاء اله با اطلاعات درست و دقیقی که حاصل و بدست خواهد آمد ،مسئولین خواهند توانست با برنامه ریزی در جهت پیشرفت کشاورزی کشور تلاش نمایند.

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات استانداری یزد همچنین روند و سرعت اجرای طرح را بررسی و ضمن اطلاع از مشکلات اجرایی راهکارهای لازم را به مسئولین ستاد ارائه نمود.

” علی اکبر سپندارنیا “معاون فنی ستاد سرشماری کشاورزی شهرستان بافق از پیشرفت ۵۰درصدی سرشماری در شهرستان بافق خبر داد و گفت: در حوزه شهری با ۱۸۴۳ بلوک و آبادی تا کنون ۴۵ درصد پیشرفت داشته است در حایکه در حوزه روستایی روند سرشماری با ۴۷۸ بلوک و آبادی ۵۵ درصد کار انجام گرفته است.

New4175 New4166 New4171

۴ نظر

 1. مهدی می‌گه:

  سلام آریز چی شد.؟؟؟؟؟؟؟

 2. ناشناس می‌گه:

  سرشماری منطقه آریزبافقیادتون نره…

 3. دلسوز می‌گه:

  سرشماری منطقه آریزبافق یادتون نره…

 4. محمد می‌گه:

  سلام آریز مال بافقه. طایفه میرغنی زاده و اعتمادی و…. سند آنجا را دارند . نکنه این طایفه ها هم اردکانی شده اند و ما خبر نداریم/