سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲:۵۷ بعد از ظهر

سئوالات بی‌پاسخ خبرنگاران افق کویر

کد خبر: 49845
تعداد بازدیدکننده: 82
تاریخ: ۲۹ مهر ۱۳۹۳

 

به گزارش خبرنگار هفته نامه افق کویر، یکشنبه هفته گذشته در حاشیه اختتامیه همایش کویرنوردی خبرنگار هفته‌نامه افق‌کویر پس از سه ساعت انتظار خواستار پاسخگویی سئوالات خود شد و به سراغ دکتر محمدعلی طالبی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد رفت و از وی خواست تا در خصوص این موضوع که چرا روستای آریز جزء سرشماری کشاورزی امسال برای شهرستان بافق محسوب نشده است پاسخ دهد که وی در پاسخ گفت: آریز چیست؟وی پس از توضیح خبرنگار هفته نامه افق کویر در خصوص آریز گفت: بابت سرشماری از این موضوع اطلاعی ندارم.

دکتر طالبی سپس در پاسخ به این پرسش که ۱۵ درصد و ۵/۲۸ درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی به کجا رسید و در چه مرحله ای است؟ افزود: این سئوالات را بگذارید برای فرصت بهتری.

وی در خصوص این پرسش که چرا در بنرها و کارت شناسایی شرکت کنندگان شهرستان بافق است نامی از بافق برده نشده است جواب سئوال را به پارسائیان، مدیرکل جمعیت هلال احمر استان یزد ارجاع داد که وی در پاسخ گفت: طرح بنر از کشور آمده است و همچنین فقط فرمت کارت را برای ما ارسال کرده اند.

خبرنگار هفته نامه افق کویر برای دریافت پاسخ سؤالات خود در خصوص منطقه آریز که چرا جزء سرشماری کشاورزی نیامده  به سراغ سیدمهدی طلایی مقدم فرماندار شهرستان بافق رفت؛ اما وی با بی اعتنایی به این سئوال طرف خودرو خود رفت و خبرنگار که جویای پرسش خود بود به طرز معجزه‌آسیایی دست خود را از لای درب ماشین بیرون کشید و فرماندار با بی توجهی از بخشدار خواست تا محل را ترک نماید.

 

۵ نظر

 1. خارشتر می‌گه:

  من خودم از نزدیک شاهد موضوع بودم. واقعا کار این دوتا خبرنگار خیلی زشت بود . آخه بابا هرچیزی جای داره جلو اینهمه غریبه که ازهلالاحمر اومده بودن هلک و هلک اقای طالبی d19چی شد آخه خبرنگار عزیزتشکر کن که این همایش کویرنوردی رو در بافق برگزارکردن . فردا صبح می رفتی دفتر فرماندار باهاش مصاحبه می کردی؟.

 2. ناشناس می‌گه:

  سلام از قدیم گفتند سیاست پدر ومادر نداره واقعا معنیش را اینجا
  می توان به وضوح دید وای وای
  خدایا خدایا خدایا بگیر هر آنچه که تو را از ما میگیرد

 3. مهدی می‌گه:

  انشالله در جلسات بعدی :
  مسئولان حواستان را بیشتر جمع کنید دست بنده خدا لای در بوده.
  خبرنگار عزیز و دلسوز و البته محترم خواهشمند است دستتان را زیاد دراز نکنید

 4. محمد می‌گه:

  سلام برایم جای بسی تعجب است!!!!!!!!!

 5. محمد می‌گه:

  سلام قابل توجه خار شتر همینطور خواب بوده ایم که دیگر حرفی برای گفتن نداریم. چادملو..آریز.. فولاد.. ماهی تیلاپیا……………….