سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰:۴۲ بعد از ظهر

بازدید فرماندار بافق از هیات تیراندازی با کمان

کد خبر: 49999
تعداد بازدیدکننده: 141
تاریخ: ۰۳ آبان ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ به مناسبت هفته تربیت بدنی “سید مهدی طلایی مقدم” در بازدید از هیات تیراندازی با کمان شهرستان بافق از فعالیت ورزشی و عملکرد این هیات مطلع شد.

فرماندار بافق در این بازدید با اشاره به اینکه ورزش تیر و کمان یکی از سه رشته مورد تاکید پیامبر است ، بیان داشت: اسلام از انجام دادن ورزش دو هدف دارد اول هدف جسمی و دوم هدف روحی است.

وی افزود: یکی از اهداف جسمی در ورزش تیراندازی با کمان به دست آوردن تمرکز است که در ورزشهای دیگر کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

طلایی مقدم گفت: تمرکز و دقت کردن در یک هدف به ما آموزش می دهد که در زندگی نیز باید برای رسیدن به یک هدف ، تمام برنامه های خود را تنظیم کنیم و دقت برای رسیدن به این هدف والا باشد.

“محمود پاکزاد” با اشاره به تاریخچه تشکیل هیات تیراندازی با کمان گفت: تیراندازی با کمان،یکی از رقابت انگیزترین و قابل اجراترین ورزشهای دنیا  است و همین امر موجب جذابیت این ورزش شده است.

رئیس هیات ورزشی تیراندازی با کمان شهرستان بافق ، ورزش تیر و کمان را یکی از ورزشهای آموزشی در زندگی انسان خطاب کرد و گفت: در آموزش تیر و کمان یاد می گیرید که پله پله قدم بردارید و کسی موفق است که این راه را با حوصله و صبر همراه با تکرار و تمرین زیاد طی نماید.

وی افزود: همیشه یک هدف عالی وجود دارد که برای رسیدن به آن هدف دقت و تمرین نیاز است و این نقطه در زندگی نقطه کمال انسان می باشد. به دست آوردن این نقطه و پیگیری آن شما را به زندگی جاودان می رساند.

پاکزاد به مشخصات هیات ورزشی تیرو کمان بافق اشاره کرد و گفت: هیات تیرو کمان بافق ۱۳ نفر تیرانداز ( ۶ نفر زن و ۷ نفر مرد) با ۱۰ نفر کادر ورزشی دارد.

وی یکی از مشکلات این رشته ورزشی را کمبود امکانات و هزینه بالای تجهیزات آن عنوان کرد و افزود: به دلیل کمبود امکانات از جمله زمین مناسب طی سالهای اخیر از ۲۲ نفر ورزشکار ۱۳ نفر به فعالیت خود در این رشته ادامه دادند.

رئیس هیات ورزشی تیراندازی با کمان بافق با اشاره به استعدادهای خوب و بالقوه جوانان بافقی در این رشته گفت: کسب مقام در لیگ های کشوری و استان گواه این مطلب است

پاکزاده افزود: هم اکنون رتبه دوم جوانان و سوم بزرگسالان کشور توسط خانم رمضانپور از شهرستان بافق می باشد که وی برای انتخابی بزرگسالان تیم ملی دعوت شده است.

در پایان این بازدید فرماندار بافق پس از انداختن چند تیر در خصوص استاندار سازی زمین بازی و مساعدت در تامین تجهیزات قول همکاری و پیگیری داد.

گفتنی است در این بازدید ، معاون فرماندار ، حراست و مشاور فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ، فرماندار را همراهی کردند.

New3888 New3895 New3901 New3913 New3921

۸ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  سلام آقای فرماندار هدف شما از این بازدید ها چیست چرا شما جوابگو مشکلات اساسی شهر نیستید و در جواب خبرنگاران طفره می روید چرا

 2. ناشناس می‌گه:

  سلام آقای فرماندار هدف شما از این بازدید ها چیست چرا شما جوابگو مشکلات اساسی شهر نیستید و در جواب خبرنگاران طفره می روید چرا نماینده کارگران و اعضای کار گروه را همراهی نمیکنید .یک بعداز ظهر میشه تمام این بازدید ها را انجام داد آقای فرماندار تو را خدا برو دنبال مسایل اساسی و حیاتی شهر.دریغ از یک خبر خوش برای مسایل پیش آمده شهر نه جاده ای نه گاز،نه آریز،نهd19،نه آنومالیها ،نه معدن مهدی آبادی،و هزار مسله دیگر
  خدایا خدایا دیگه خسته شدیم که صدامون و حر فمون و کسی نمیشنود تو کمک کن

 3. امین می‌گه:

  درود بر مردان پاک وهرکه برای بافق زحمت میکشه

 4. رضا می‌گه:

  سلام اقای فرماندار یه فکری به حال جاده یزد -بافق بکنید به خدا دیگه خسته شدیم برید ببینید این پیمانکارها چه می کنند چرا کاری پیش نمیره ، چند ماه پیش درهمین سایت نوشته شد میلگردها خریداری وقراره کارپل سازی شروع شود ولی دریغ ازحرکتی جدید ولله خدمت به مردم خدمت به خداست دریابید مردم را که روزی شما شرمنده این مردم نشوید (آخرت نزدیک است همین نزدیکی …

 5. حامی می‌گه:

  باسلام جناب آقای فرماندار.درصدفهم این آقایان همینه .نمیدانن هرچیزجایی داره .دلشون ازجای دیگه پره .بی خیال خسته نباشید

 6. ورزشکار می‌گه:

  جناب فرماندارآقای طلایی
  ضمن خسته نباشیدقدردانی ازلطفتون که درراستاورزش دیدمثبتی داریدوازبرخورداین منفی گراناراحت نباشیدبگذاریدبحساب ……..که عقده شده براشون واونی که بایدببیند خداست

 7. ناشناس می‌گه:

  سلام آقای حامی
  دلشون از کجا پره را میشه بیشتر توضیح بدهید
  با تشکر

 8. ناشناس می‌گه:

  فکری هم به حال فوتبال کنید