پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴:۴۵ بعد از ظهر

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله مهدوی کنی(ره) در بافق برگزار شد

کد خبر: 50145
تعداد بازدیدکننده: 103
تاریخ: ۰۵ آبان ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ مراسم ترحیم و بزرگداشت عالم مجاهد و پارسا حضرت آیت الله مهدوی کنی (رضوان الله علیه) در آستان مقدس حضرت امامزاده عبدالله (ع) بافق از سوی امام جمعه شهرستان برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه ، فرماندار ، علما و روحانیون، مسوولان ادارات ، اصناف و جمع کثیری از مردم ولایی شهرستان بافق حضور داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین حقیقت در سخنانی با اشاره به قاطعیت و فضایل اخلاقی و زیبایی های باطنی آیت الله مهدوی کنی، تاکید کرد: حوادث و ناملایمات مختلف هیچگاه ایشان را از پا در نیارود و در صحنه های مختلف انقلاب مقاوم ایستاد و از انقلاب و ولایت دفاع کرد.

وی با بیان اینکه بینش آیت الله مهدوی کنی منطبق بر احکام الهی بود، خاطرنشان کرد: این شخصیت بزرگ به عنوان یک استاد شایسته، عمر خود را برای گسترش بینش اسلامی چه در عرصه های مختلف صرف کرد.

این روحانی خاطر نشان کرد: جایگاه این عالم ربانی نزد امت و رهبر بزرگوار انقلاب نشان از معرفت وایمان والای این عالم مجاهد است.

در ابتدای این مراسم هم تعدای از وعاظ و مداحان اهل بیت در رثای حضرت اباعبدالله الحسین و رحلت آیت الله مهدوی کنی سوگواری کردند.

روح ملکوتی عالم ربانی و یار دیرین امام راحل و رهبری، حضرت آیت الله محمدرضا مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری صبح سه شنبه هفته گذشته (۲۹ مهر ماه )به ملکوت اعلی پیوست.

New4291 New4292 New4293 New4294 New4295 New4296 New4297 New4299