سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰:۲۱ قبل از ظهر

رئیس ورزش و جوانان بافق: ۲۴۰۰ نفر بیمه ورزشی شده اند

کد خبر: 50195
تعداد بازدیدکننده: 169
تاریخ: ۰۶ آبان ۱۳۹۳

رئیس ورزش و جوانان بافق گفت: از ابتدای امسال تا کنون نزدیک به دو هزار و ۴۰۰ نفر در شهرستان بیمه ورزشی شده اند.
حسن آتش افروز با اشاره به وجود بیش از سی هیئت ورزشی در شهرستان، اظهارکرد: در ۶ ماه نخست امسال نزدیک به دو هزار و ۴۰۰ نفر در شهرستان بیمه ورزشی شدند.
رئیس ورزش و جوانان بافق، افزود: از این تعداد بیش از یک هزار و ۷۰۰ نفر آقایان و بقیه نیز بانوان بوده اند.
وی خاطرنشان کرد: نزدیک به ۲۷۰ نفر از ورزشکاران آقا و خانم  نیز بیمه های ورزشی روستایی شده اند.
آتش افروز افزود: هیئت های ورزشی فوتبال، والیبال، ورزش های روستایی و  بازی ها محلی، تکواندو، پرورش اندام و کاراته  به ترتیب بیشترین تعداد بیمه شده را دارند.
وی با بیان این مطلب که تعداد آقایان در عمده رشته ها بیشتر است، عنوان کرد: در بین رشته های ورزشی تعداد بانوان فقط در والیبال از نظر تعداد بیمه شده از آقایان بیشتر است.
وی درباره مسایل و مشکلات هیئت های ورزشی، گفت: کمبود بودجه و اعتبار و نیز فضاهای ورزشی در شهرستان از عمده ترین مشکلات هیئت های ورزشی است.
رئیس ورزش و جوانان بافق با اشاره به کمبود فضاهای ورزشی در شهرستان، گفت: مشارکت خیرین و واقفین شهرستان در احداث و تجهیز فضاها در توسعه و گسترش ورزش بسیار تاثیرگذار است.

۴ نظر

 1. معترض ورزشی می‌گه:

  در خبرگزاری تسنیم که در تاریخ ۹۲/۸/۵بر روی سایت رفته تعداد بیمه شدگان ورزشی سال ۹۱ را اتش افروز بیش از ۴۱۰۰ نفر اعلام نموده است ودر ضمن ابراز امیدواری کرده که برای سال ۹۲ حداقل ۱۰در صد افزایش بیمه شده ورزشی داشته باشد ولی امروز در سال ۹۳ تعداد بیمه شدگان ورزشی را ۲۴۰۰نفر اعلام نموده این خودش ترازوی عدل است که نشان از عقب ماندگی ورزش شهرستان دارد حال چرا مسئولین شهرستان و جناب مدیر کل جوابگو نیستند خدا میداند جالبه شرح گزارش تسنیم را بخوانید و ببینید رییس در رابطه با معضلات اجتماعی چه گفته و نقش اداره ورزش را چگونه ارزیابی کرده است

 2. محمد می‌گه:

  سلام. کارتون درسته گرچه برخی برای تخریب شما آمده اند. هر کس در ورزش فعالتر باشد مسئول هم اهمیت بیشتری به او خواهد داد

 3. ورزشکار می‌گه:

  اگر حواشی از ورزش بافق دور بشود مطمئناً باوجود آقای شریعتی روزها ی خوبی درانتظار بافق است. ولی بعضی ها بدنبال جو سازی هستند،

 4. ورزشکار می‌گه:

  معترض ورزشی، واقعا که معترضی. بگذار آخر سال بشود انشالله آمار به عدد مورد نظر میرسد، هنوز کو تا آخر اسفند ۹۳،در ضمن مشکل ورزش بیمه نیست. حاشیه سازی است