یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵:۴۹ قبل از ظهر

آغاز فعالیت «شرکت توسعه عمران یزد» با ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه/ یزد به عنوان برند ملی در فعالیت اقتصادی معرفی شود

کد خبر: 50207
تعداد بازدیدکننده: 225
تاریخ: ۰۶ آبان ۱۳۹۳

محمدرضا بابایی با بیان اینکه بخش نامه هایی در خصوص تعاونی فراگیر و ستاد سرمایه گذاری در شهرستان های یزد ابلاغ شده گفت: «شرکت توسعه عمران یزد» با ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه فعالیت خود را آغاز کرد.

معاون برنامه ریزی استاندار یزد در نشست «هماهنگی تشکیل شرکت سرمایه گذاری فراگیر استان» ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: تیم اقتصادی بخش خصوصی در استان یزد باید منسجم شود تا با نشستن در کنار هم کارهای بزرگی انجام دهند.

محمد رضا بابایی افزود: در خصوص شکل گیری تعاونی فراگیر و ستاد سرمایه گذاری در شهرستان ها بخش نامه هایی ابلاغ شده است که در زمینه بحث اینگونه نشست ها نیز کاربرد دارد.

بابایی ادامه داد: استان یزد به عنوان برند در کشور محسوب می شود، از این رو می تواند در زمینه سرمایه گذاری در بورس موفق باشد.

وی وجود ظرفیت هایی قانونی برای تشکیل تعاونی را بسیار مطلوب دانست و خاطر نشان کرد: متاسفانه از این پتانسیل به صورت بهینه استفاده نمی شود.

گفتنی است دراین نشست  تشکیل شرکت سرمایه گذاری و توسعه عمران یزد به تصویب رسید و مقرر شد فعالیت و سرمایه گذاری در بخش های مختلف با سرمایه گذاری اولیه ۲۰۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و مجموع سرمایه گذاری یک هزار میلیارد تومان صورت پذیرد.

انتهای پیام/الف.م