دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲:۵۶ بعد از ظهر

بازدید فرماندار بافق از پروژه احداث بزرگراه بافق – یزد

کد خبر: 50559
تعداد بازدیدکننده: 120
تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ فرماندار بافق به همراه رییس اداره راه و شهرسازی از پروژه احداث قطعه سوم بزرگراه بافق – یزد بازدید و از روند اجرای این پروژه آگاه شد.
فرماندار بافق در حاشیه این بازدید به جزئیات اجرای این پروژه اشاره کرد و افزود:در حال حاضر این پروژه توسط دو پیمانکار یزد کویر و حامی کویر در حال کار هستند که مسیر ۴۴٫۵ کیلومتر باقی مانده حد فاصل پل هوایی تا میدان غدیر درحال انجام عملیات زیرسازی و احداث ابنیه فنی می باشد.
“سید مهدی طلائی مقدم”در مورد تعهدات هرکدام از پیمانکاران تصریح کرد: زیرسازی کل مسیر(۴۴٫۵ کیلومتر باقی مانده) و احداث ۵ کیلومتر از ابنیه فنی مسیر حد فاصل کیلومتر ۵۵ تا ۶۰ که با پیشرفت ۵۰ درصد در حال انجام است از تعهدات شرکت یزد کویر و همچنین احداث ابنیه فنی مسیر از کیلومتر ۶۰ تا میدان غدیر که شامل تعداد ۴۰ دهانه پل از جمله پل رودخانه شور در تعهدات شرکت حامی کویر می باشد و در حال حاضر درحال پی کنی است که تا ۶ ماه آینده تکمیل خواهد شد.
طلائی مقدم همچنین در رابطه با انتخاب پیمانکار سوم پروژه عنوان کرد:پل اسدی و مابقی پل های موجود در مسیر از تعهدات پیمانکار سوم می باشد که در تاریخ  ۱۷ آبان ماه پیمانکار سوم انتخاب و عملیات احداث آغاز خواهد شد.

New4814 New4821 New4828

۲ نظر

  1. ناشناس می‌گه:

    سلام اینقدر ….با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه
    الان باید این جاده افتتاح شده باشه
    چقدر ماها ساده ایم

  2. آشنا می‌گه:

    گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی…