چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸:۰۷ قبل از ظهر

برنامه بومی سازی تیم هندبال را در بلندمدت داریم

کد خبر: 50576
تعداد بازدیدکننده: 204
تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۳

مدیرعامل باشگاه ورزشی سنگ آهن بافق با اشاره به فعالیت ۳ بازیکن بزرگسال بومی در ترکیب تیم هندبال سنگ آهن در لیگ برتر، گفت: برنامه بومی سازی تیم هندبال را در درازمدت داریم.
مهدی دهستانی در گفت و گو با «بافق فردا» اظهارکرد: تیم هندبال سنگ آهن بافق با ترکیبی از بازیکنان بومی و غیربومی در لیگ برتر شرکت کرده است.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق با اشاره به برنامه های بومی سازی تیم هندبال در درازمدت، افزود: اکنون ۳ بازیکن بزرگسال بومی در ترکیب تیم شرکت دارند.
وی با بیان این مطلب که ۸ بازیکن جوان و نوجوان نیز در کنار تیم لیگ برتری هندبال به تمرین می پردازند، افزود: استفاده از یک مربی بومی در کنار سرمربی نیز از دیگر برنامه ها است.
وی با بیان این مطلب که برنامه بومی سازی تیم در بلندمدت را داریم، عنوان کرد: کمیته فنی پیشکسوتان بومی این رشته برای پیگیری و برنامه ریزی در زمینه هندبال تشکیل شده است.
دهستانی با اشاره به برنامه ریزی برای تیم های پایه برای پشتوانه سازی هندبال، افزود: بازیکنان پایه از نونهالان تا جوانان به مسابقات استانی و کشوری اعزام می شوند.
مدیرعامل باشگاه سنگ آهن بافق خاطرنشان کرد:  استعداد یابی از مدارس و سطح شهرستان زیرنظر مربی لیگ برتری هندبال یکی از با اهمیت ترین برنامه های در دستورکار است.
 
 
 
 

۳ نظر

 1. bi gbm می‌گه:

  سلام ضمن تشکر از زحمات آقای دهستانی و دید بلند ایشان
  آقای دهستانی یک کاری با شما داشتیم با دفتر و موبایل شما تماس گرفتم ولی جواب ندادید
  موفق و موید باشید

 2. هندبالیست می‌گه:

  از روزی که مدیریت جدید اومده ما بچه‌های هندبال به آینده امیدوار شدیم.
  پارسال که اصلا توجهی به ما نشد

 3. محمد می‌گه:

  سلام .اقای دهستانی ضمن خسته نباشید باید بگم که کار بسیار خوبی رو شروع کردید .خدا قوتتان بدهد .بها دادن به بازیکنان بومی و پیشکسوتان خواسته همه مردم بافق هست .