یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲:۵۷ بعد از ظهر

جلسه بررسی چگونگی تعامل و همکاری معادن بافق در راستای توسعه و عمران شهرستان برگزار شد

کد خبر: 50813
تعداد بازدیدکننده: 310
تاریخ: ۱۸ آبان ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ جلسه ای پیرامون چگونگی تعامل و همکاری معادن بافق در راستای توسعه و عمران شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار ، کلیه مدیران معادن بافق و اعضای شورای شهر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
فرماندار بافق در این نشست ضمن تسلیت ایام محرم با تاکید بر ضرورت پرداخت عوارض برای توسعه شهرستان گفت:موضوع جلسه در رابطه با پرداخت ۲درصد عمران و آبادانی و یک سری عوارض هایی است که شهرستان بافق میتواند طبق قانون از آن بهره مند شود ولی تا کنون محروم مانده است.
“سید مهدی طلایی مقدم” در رابطه با تعامل و همکاری معادن بافق با این شهرستان عنوان کرد: طی مکاتباتی که با معادن فسفات،فلات مرکزی و میشدوان صورت گرفت درخواست کردیم که میزان پرداخت حقوق دولتی سالهای قبل خود را اعلام کنند تا بتوانیم حق و حقوقی که قانونگذار برای شهرستان پیش بینی کرده است، پیگیری نمائیم ، خوشبختانه به موقع اعلام شد که این خود نشان دهنده همکاری مسئولان معادن فوق در این امر می باشد.
طلایی مقدم در رابطه با دیگر درآمد های شهرستان افزود: شهرستان بافق به جز درآمد ۲درصدفروش معادن، دارای حق و حقوق دولتی است که مستلزم همکاری فرمانداری،شورای شهر و شهرداری و بویژه اداره امور مالیاتی شهرستان است که باید به شهرستان بازگردانده شود.
لازم به ذکر است موضوعات صادرات شرکت سنگ آهن، پرداخت عوارض ارزش افزوده اداره دارایی، آلایندگی و تخلفات مستمر برخی معادن، عوارض باربری راه آهن، برنامه ریزی و طرح ساخت بیمارستان جدید ۹۶ تخت خوابی از جمله مهمترین مباحثی که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

New4878 New4875 New4879 New4876 New4877 New4873

۲ نظر

  1. علی می‌گه:

    این جلسات هیچ فایده ای ندارد.عده ای دور هم می نشینند.کیک و چای می خورند.حرفهایی هم می زنند . بعد می روند خانه هایشان تا جلسه ی بعد.
    البته در این بین … هم حضور دارند که هیچ کس نمی داند چه نقشی در این بین دارند و علت حضورشان چیست ؟

  2. حسين می‌گه:

    لطفا مشخص نمایید چرا سنگهای تزیینی معدن بیشه در را سالهاست شرکت یزدی می برد ویک ریال تا کنون به شهرداری بافق پرداخت نکرده است؟؟؟چرا شهرداران قبلی وشوراییان اینقدر …؟؟