شنبه ۱ام آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲:۲۸ قبل از ظهر

جلسه بررسی چگونگی تعامل و همکاری معادن بافق در راستای توسعه و عمران شهرستان برگزار شد

کد خبر: 50813
تعداد بازدیدکننده: 232
تاریخ: ۱۸ آبان ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ جلسه ای پیرامون چگونگی تعامل و همکاری معادن بافق در راستای توسعه و عمران شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار ، کلیه مدیران معادن بافق و اعضای شورای شهر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
فرماندار بافق در این نشست ضمن تسلیت ایام محرم با تاکید بر ضرورت پرداخت عوارض برای توسعه شهرستان گفت:موضوع جلسه در رابطه با پرداخت ۲درصد عمران و آبادانی و یک سری عوارض هایی است که شهرستان بافق میتواند طبق قانون از آن بهره مند شود ولی تا کنون محروم مانده است.
“سید مهدی طلایی مقدم” در رابطه با تعامل و همکاری معادن بافق با این شهرستان عنوان کرد: طی مکاتباتی که با معادن فسفات،فلات مرکزی و میشدوان صورت گرفت درخواست کردیم که میزان پرداخت حقوق دولتی سالهای قبل خود را اعلام کنند تا بتوانیم حق و حقوقی که قانونگذار برای شهرستان پیش بینی کرده است، پیگیری نمائیم ، خوشبختانه به موقع اعلام شد که این خود نشان دهنده همکاری مسئولان معادن فوق در این امر می باشد.
طلایی مقدم در رابطه با دیگر درآمد های شهرستان افزود: شهرستان بافق به جز درآمد ۲درصدفروش معادن، دارای حق و حقوق دولتی است که مستلزم همکاری فرمانداری،شورای شهر و شهرداری و بویژه اداره امور مالیاتی شهرستان است که باید به شهرستان بازگردانده شود.
لازم به ذکر است موضوعات صادرات شرکت سنگ آهن، پرداخت عوارض ارزش افزوده اداره دارایی، آلایندگی و تخلفات مستمر برخی معادن، عوارض باربری راه آهن، برنامه ریزی و طرح ساخت بیمارستان جدید ۹۶ تخت خوابی از جمله مهمترین مباحثی که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

New4878 New4875 New4879 New4876 New4877 New4873

۲ نظر

  1. علی says:

    این جلسات هیچ فایده ای ندارد.عده ای دور هم می نشینند.کیک و چای می خورند.حرفهایی هم می زنند . بعد می روند خانه هایشان تا جلسه ی بعد.
    البته در این بین … هم حضور دارند که هیچ کس نمی داند چه نقشی در این بین دارند و علت حضورشان چیست ؟

  2. حسين says:

    لطفا مشخص نمایید چرا سنگهای تزیینی معدن بیشه در را سالهاست شرکت یزدی می برد ویک ریال تا کنون به شهرداری بافق پرداخت نکرده است؟؟؟چرا شهرداران قبلی وشوراییان اینقدر …؟؟

نظرتان را بنویسید