چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶:۵۴ قبل از ظهر

پرداخت ۲ درصد عوارض معادن بافق از موضوعات مورد پی گیری استاندار در روز پرکار حضور وی در تهران

کد خبر: 51037
تعداد بازدیدکننده: 119
تاریخ: ۲۶ آبان ۱۳۹۳

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، ” سید محمد میرمحمدی” در ادامه دیدارهای خود با مقامات مسئول در وزارتخانه ها و سازمانهای مربوطه در تهران جهت پیگیری مسائل و مشکلات و بحث و تبادل نظر پیرامون اهداف و برنامه های توسعه استان یزد، صبح روز یکشنبه ۲۵ آبانماه در دیدارهای جداگانه با ” رحمانی فضلی” وزیر محترم کشور، “رضوی” معاون توسعه امور روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری، ” ناصرخان” معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور و”کرباسیان” معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان ایمیدرو دیدار کرد.
در این دیدار های جداگانه در ارتباط با طرح ها و برنامه های توسعه روستایی، نیازهای استخدامی و تامین اعتبارات استان و پیش بینی های لازم در بودجه ۹۴ و دیگر مسائل مربوط به استان یزد بحث و تبادل نظر شد و همچنین از وزیر محترم کشور برای سفر به استان دعوت به عمل آمد.
همچنین استاندار یزد در دیدار با ” کرباسیان ” معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ، مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی استان را به بحث گذاشت.
در این دیدار در ارتباط با تسریع در راه اندازی معدن سرب و روی مهدی آباد بهادران و پرداخت ۲ درصد عوارض معادن بافق و دیگر موارد مربوط به مسائل اجتماعی و شرایط منطقه ای مرتبط با صنایع و معادن، بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

 

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    ولی فرماندار که گفته بودن اختیار این دو درصد را استاندار به ایشان تفویض کرده اند.هنوز عوارض ندادند ایشون دارن تقسیم می کنند.