چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸:۳۵ بعد از ظهر

جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته بسیج شهرستان بافق برگزار شد

کد خبر: 51095
تعداد بازدیدکننده: 187
تاریخ: ۲۷ آبان ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته بسیج با حضور معاون فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان و مدیران ادارات بافق در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

معاون فرماندار بافق در این نشست ضمن قدردانی از تلاش و زحمات بسیجیان در تمامی مناسبت ها گفت: بسیجیان در طول چند سال گذشته حرکت و برنامه های مناسبی در زمینه های مختلف از جمله در زمینه فرهنگی داشته اند.

“محمد علی طالعی” در ادامه با تاکید بر اهمیت برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های هفته بسیج افزود: ادارات و نهادهای شهرستان باید همکاری و اقدامات لازم در برگزاری هرچه بهتر این هفته به کار گیرند.

فرمانده ناحیه بسیج بافق نیز دراین جلسه ضمن تشریح اهداف و برنامه های هفته بزرگداشت بسیج افزود: در طول این هفته بیش از ۳۰ برنامه مختلف درسطح شهرستان یرگزار خواهد شد.

“رضا جمالی”در تشریح برنامه های هفته بسیج گفت: برنامه های گرامیداشت این هفته در تمام پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج با محوریت برنامه های مهم و شاخص برگزار خواهد شد که اولین برنامه حضور حلقه های صالحین در میقات نماز جمعه ،دیدار با خانواده های معظم شهدا، عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا، همایش شکوه مقاومت درصحن امامزاده عبدالله (ع) ، دیدار با امام جمعه شهرستان، و.. جزو برنامه های گرامیداشت این هفته خواهد بود.

وی در ادامه از کلیه نهادهای مربوطه خواستار مساعدت کامل در زمینه های آزادسازی نیرو، پشتیبانی و فضاسازی در سطح شهر شد.

در پایان این نشست اعضای ستاد گرامیداشت هفته بسیج به بیان اهداف و برنامه های خود در طول این هفته پرداختند.

 

New5284New5282 New5283

۱ نظر

  1. فکوری می‌گه:

    غایب بزرگ جلسات مرتبط با سپاه وبسیج آقای مهندس طلایی ?