چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸:۴۷ قبل از ظهر

بازدید فرماندار بافق از مجتمع کارگاهی نگهداری و تعمیرات اساس لکوموتیو

کد خبر: 51416
تعداد بازدیدکننده: 213
تاریخ: ۰۳ آذر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ “سید مهدی طلایی مقدم” فرماندار شهرستان به اتفاق مدیر کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق از مجتمع کارگاهی نگهداری و تعمیر اساس لکوموتیوهای GE واقع در شهرک صنعتی مبارکه بازدید و از فعالیت های شرکت فنی مهندسی بافق شهاب مطلع شد.

مدیر عامل شرکت فنی مهندسی بافق شهاب در این بازدید با اشاره سوابق اجرایی ایت شرکت گفت: شرکت بافق شهاب در سال ۷۳ شروع به فعالیت کرده است که با ورود به شبکه ریلی کشور در سال ۹۰ تا کنون با انعقاد ۴ قرارداد در قالب نگهداری و تعمیر لکوموتیوهای GE فعالیت دارد.

” رضا محمدی” افزود: طی چهار سال اخیر بیش از ۱۵۰ دستگاه لکوموتیو GE توسط این شرکت تعمیر و نگهداری شده است که بیشتر در حوزه تعمیر اساس بلوکه موتور لکوموتیو و تعمیر اساس گیربکس می باشد.

وی به معرفی مجتمع کارگاهی پروژه نگهداری و تعمیر لکوموتیوهای GE پرداخت و گفت: این مجتمع شامل کارگاههایی از قبیل : ترکشن موتور ، سیلندر ، سرعتنما و الکترونیک ، برق ، مکانیک ، ترمز و شاتون پیستون می باشد که در شهرک صنعتی مبارکه این مجتمع مشغول به فعالیت است.

محمدی به برنامه های توسعه و افق آینده شرکت فنی مهندسی بافق شهاب اشاره کرد و تصریح کرد : تعمیر توربوشارژ لکوموتیو GE از جمله برنامه های آینده ی این شرکت می باشد که می تواند توسط کارشناسان و متخصصان مجرب بومی به این مهم دست پیدا کنیم.

در حاشیه این بازدید پس از بحث و تبادل و نظر فرماندار و هیات همراه در خصوص توسعه کارخانجات تعمیرات اساس لکوموتیو تصمیماتی اخذ شد.

New5633 New5640 New5657 New5667 New5673 New5674