پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۴:۱۲ بعد از ظهر

همایش ‘شکوه مقاومت’ در بافق برگزار شد

کد خبر: 51531
تعداد بازدیدکننده: 128
تاریخ: ۰۵ آذر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛این آیین با حضور معاون فرماندار بافق، فرمانده ناحیه بسیج ، جمعی از مسئولان ، خانواده معززشهدا، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در حسینیه سفلی این شهرستان برگزارشد.
“احمد هژبری” آزاده هشت سال دفاع مقدس در این مراسم ضمن اشاره به پیشرفت های کشور در زمینه تجهیزات نظامی گفت:امروز به برکت خون شهدا و همت بسیجیان ومتخصصان این مرز و بوم موشک های ساخت کشور بدون درصدی خطا به اهداف مورد نظر برخورد میکند.
وی با تاکید بر اینکه امروز جنگ دشمنان به یک جنگ تن به تن تبدیل شده است عنوان کرد: دشمنان ما امروز با استفاده از فناوری های نوین خود تا داخل منازل ما رسوخ کرده و امروز ما با یک جنگ تن به تن روبرو هستیم.
هژبری در ادامه با بیان خاطراتی از دوران اسارت خود اظهار داشت: ایثار ،پایداری و دینداری از مهمترین ویژگی بسیجیان در دوران دفاع مقدس بود.
اهدای نمادین پرچم جمهوری اسلامی ایران از سوی خانواده های معزز شهدا به بسیجیان و همچنین تجلیل از بسیجیان برگزیده در جشنواره ابتکارات وخلاقیت ها از دیگر برنامه های این مراسم بود.

New5839 New5840 New5836 New5837 New5845 New5848 New5829

۲ نظر

  1. مرد می‌گه:

    بسیار ناهماهنگی در اجرای سرود و همچنین اهدائ پرچم بود امیدوارم در سالهای بعد بهتر از این برگزار گردد

  2. دلداده می‌گه:

    با سلام برگزار کردن مراسم باید حداقل در شان خود شهدا باشه اولا یا یاد واره یا همایشی برگزار نکنید یا اگر هم انجام میدهید تاثیر گذار باشد چرا که در فضای مجازی که فقط به ایراد سخنرانی پرداخته شود تاثیری روی این نسل ندارد و باید در این مراسمات طوری برنامه ریزی بشه که برای یک لحظه هم که شده اون صحنه جلو چشمان تصور گردد نه اینکه هرکه میاد فقط بپرسه پذیرایی و شوم چی میدن ؟ شوم میدن یا نه ؟ بیاید در فضای سه بعدی کار انجام بدین نه خشکو خالی واقعا فقط نخواسته باشین خودنمایی کنید احترام و ارزش شهدا بیش از ایناست بیشتر از این مایه بذارید