یکشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷:۵۴ بعد از ظهر

زمین و آب علت تاخیر در پروژه مسکن محرومان بافق

کد خبر: 517
تعداد بازدیدکننده: 163
تاریخ: ۲۱ دی ۱۳۹۰

خبرگزاری فارس: مدیرکل بنیاد مسکن استان یزد گفت: تاخیر پیش آمده در تکمیل پروژه ۲۴ واحدی مسکن محرومان بافق مربوط به مسائل زمین و خط انتقال آب است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بافق، غلامرضا کشاورز عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه ۲۴ واحدی اقشار کم درآمد شهرستان بافق اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نخستین نهاد سازندگی، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قدم‌هاى مثبت و ارزنده‌اى در راستای تامین مسکن محرومان جامعه برداشته است.
وی با اشاره به وضعیت طرح‌های در دست اجرای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق افزود: در حال حاضر استان یزد دارای ۱۷ شهر با جمعیت زیر ۲۵ هزار نفر است و بنیاد مسکن در این شهرها متولی مسکن مهر است.
کشاورز تصریح کرد: در سال جاری ۳هزار و ۵۷۷ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در سطح استان یزد به ‌وسیله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در دست اجراست.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع این تعداد، ۲هزار و شش واحد آن در سطح استان یزد به بهره‌برداری رسیده است.
کشاورز بیان کرد: در سطح استان سال گذشته نیز ۶۲۴ واحد مسکن محرومان در دست ساخت داشتیم که بیشتر آنها به بهره‌برداری رسیده و تحویل افراد واجد شرایط شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان یزد گفت: در اجرای طرح مسکن روستائیان نیز در سال گذشته صاحبان ۵هزار واحد مسکونی در روستاهای استان یزد برای دریافت تسهیلات به بانک عامل معرفی شدند.
کشاورز در زمینه موعد مقرر بهره‌برداری از طرح‌هایی که توسط بنیاد مسکن استان در دست اجراست، تصریح کرد: اجرای این طرح‌ها انواع مختلفی دارد که برخی از آنها، طرح مسکنی است که کارفرما بنیاد مسکن است و با توجه به مشکلات موجود از جمله کمبود مصالح و نیروی کار معمولا تاخیر دارد.
وی افزود: پروژه‌های مسکن روستایی که خود مالکان می‌سازند پیشرفت خوبی دارد و در بحث مسکن مهر که کار ساخت و ساز آنها به شرکت‌های تعاونی واگذار می‌شود با توجه به شرایط هر شهرستان شدت و ضعف دارد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عوامل تاخیر در پروژه ۲۴ واحدی بافق عنوان کرد: با توجه به برنامه پیش‌بینی شده، مدت کوتاهی در اجرای این پروژه تاخیر داریم که مربوط به مسائل زمین و خط انتقال آبی بوده که از محل پروژه عبور می‌کرده است.
به گزارش فارس، پروژه ۲۴ واحدی اقشار کم درآمد شهرستان بافق با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان در زمینی به مساحت ۲هزار و ۱۵۰ مترمربع به صورت آپارتمانی در چهار طبقه در حال احداث است

۱ نظر

  1. علیرضا می‌گه:

    باتشکر از مسئولینی که مسایل مرتبط با مردم را بدون پرده پوشی و با احترام به شعورمردم با رسانه ها و جراید در میان میگذارند. امیدوارم این امر در تمام ادارت و ارگانها معمول و رایج گردد تا زمینه اعتماد بیشتر مردم به مسئولین خدمتگزار فراهم شود

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق