جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵:۰۵ قبل از ظهر

پزشکان قلابی و همشهریان نا آگاه

کد خبر: 51772
تعداد بازدیدکننده: 175
تاریخ: ۰۹ آذر ۱۳۹۳

جدیدا مد شده است برای هر درد ساده ای به پزشک مراجعه می کنیم. معمولا بیمه شرکتیم و یا بیمه دیگر و بیمه تکمیلی نیز داریم از طرفی وقت بیکاری نیز وجود دارد که از این اداره به آن اداره راه بیافتیم تا پول از جیب رفته را زنده کنیم.
چند روز پیش با اقوام بودم دیدم به پزشکی در یزد مراجعه کرده اند برای تسکین درد و او خود را متخصص درد معرفی می کند. ایشان تعریف می کرد از همسایگان او را معرفی کرده بود. خلاصه این شخص فقط از ساعت ۹ شب تا ۱۰ شب در مطب حضور دارند و با مالیدن یک پماد در محل درد و تاباندن کمی نور پروژکتور هر ۵ دقیقه نور را قطع و وصل می نماید و پس از ۱۵ دقیقه با عنوان ۳ جلسه درمان و هر جلسه ۵۰ هزار تومان ۱۵۰ هزار تومان از مریضان خود هزینه دریافت می کند.
از ایشان سئوال کردم فردی که او را به شما معرفی کرد خودش دردش تسکین یافته است گفت خیر! خوب پس چرا شما رفتین و تازه شوهر و دیگران را نیز ترغیب کردین مگر دردتان تسکین یافته بود. گفت کمی گفتم که اگر سالیسیلات هم می مالیدیدبه این میزان تسکین می یافت.
خلاصه درد سرتان ندهم مردم به جیبشان و بعضی پزشکان نیز به مردم رحم نمی کنند و از همه بدتر مبلغین ایشان که به هیچ کس رحم نمی کنند.
یا حق

۱ نظر

  1. ماشاالله شمس الدینی می‌گه:

    سلام دوست گرامی.
    قصد جسارت به کسی رو ندارم از قدیم ندیما گفتن از ماست که برماست.اگر به این باور برسیم که دوران حقه بازیها و کلک بازیها به سررسیده کاسبی این قبیل از شیادان هم به سرمیرسه ولی افسوس و صد افسوس.
    یه بزرگواری میگفت آخر دنیا و جهالت آدم های ساده لوح غیر قابل تصوره.
    ببخشید .