پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶:۵۵ بعد از ظهر

پیام فرماندار بافق به مناسبت ۱۶ آذر

کد خبر: 52009
تعداد بازدیدکننده: 79
تاریخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ به مناسبت فرا رسیدن ۱۶ آذر ماه روز دانشجو فرماندار بافق در پیامی این روز تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

آنچه روز دانشجو را در تقویم مناسبت های انقلاب اسلامی به فراموشی نسپرده است گرامیداشت شانزدهم آذر است که همواره یاد آور روحیه ی استکبار ستیزی ، عدالت طلبی ، آرمان خواهی ، مطالبه گری ، تلاش و کوشش و جانفشانی دانشجویان برای سربلندی و عزت ایران اسلامی در عرصه های مختلف است .

۱۶ آذر ماه یادآور یک روز بزرگ تاریخی است. روزی که دانشجویان به صحنه آمدند و به رغم فضای بسته سیاسی و خفقان حاصل از کودتای ۲۸ مردادماه، در مقابل استبداد و استکبار ایستادند .

آری ، حضور جدی و تأثیرگذار دانشجویان در انقلاب اسلامی موضوع پوشیده‌ای نیست و رویداد‌های مهم تاریخی به خوبی نشان می‌دهد که جنبش دانشجویی در ایران همواره نقش خود را ایفا کرده است.

به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی دانشجو امید آینده و ذخیره حیاتی کشور است که بی شک دست یافتن ایران اسلامی به جایگاه اول اقتصادی ، علمی و فناوری در سطح منطقه و جهان و دستیابی به بالاترین درجات علمی با اهتمام جدی دانشجویان بدست می آید .

اینجانب با درود بر روح بلند شهدای دانشجو ،این روز حماسی را گرامی داشته به این امید که با بهره‌گیری‌گیری از آرمان‌های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و برنامه‌های دولت تدبیر و امید ، کشور عزیزمان در مسیر پیشرفت و نوآوری ترفیع یابد و روشنای امید را در سرتاسر گیتی نظاره گر باشد.

 

سید مهدی طلایی مقدم

فرماندار شهرستان بافق

os7ip7vlmt5ef7jtk6ql

۱ نظر

  1. عشق ابادی می‌گه:

    با سلام خدمت جناب طلایی عزیزمشتاق دیدار شما هستیم خسته نباشید.ما هنوز خوبی هایتان را مطرح می کنیم