چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳:۴۳ بعد از ظهر

سفر یک روزه معاون برنامه ریزی استاندار یزد به شهرستان بافق

کد خبر: 52253
تعداد بازدیدکننده: 505
تاریخ: ۲۰ آذر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ معاون برنامه ریزی استاندار یزد در سفر یکروزه خود به شهرستان بافق به همراه امام جمعه ،معاون فرماندار و جمعی از مسئولان از تعدادی پروژه های صنعتی و گردشگری این شهرستان بازدید کرد.
بازدید از پارک آبشار:
“محمدرضا بابایی” در حاشیه این سفر ابتدا با حضور در پروژه احداث پارک آبشار بافق ضمن ابراز رضایت از روند ساخت و با تاکید بر اینکه احداث این مجموعه برای شهرستان یک نیاز محسوب می شود، گفت: مسئولان و مجریان این پروژه باید تلاش کنند تا هر چه سریع تر این پارک به بهره برداری کامل برسد.

IMG_0636 IMG_0667 IMG_0644
بازدید از کارخانه فولاد:
معاون برنامه ریزی استاندار یزد در ادامه این سفراز مجموعه فولاد شهرستان دیدن کرد و از نزدیک درجریان روند احداث این مجموعه قرار گرفت.
بابایی ضمن بازدید از کارخانه فولاد ،کارخانه نورد میلگرد و پست برق این مجموعه ، برای تامین آب مورد نیاز و زیرساخت های مجموعه فولاد قول مساعدت و پیگیری داد.

IMG_0720

IMG_0693 IMG_0753
بازدید از مجموعه گردشگری باغ تیتو:
معاون برنامه ریزی استاندار یزد در پایان سفر خود به بافق از مجموعه گردشگری باغ تیتو این شهرستان بازدید به عمل آورد.
محمدرضا بابایی در حاشیه این بازدید ضمن اشاره به پتانسیل بالای شهرستان بافق در صنعت گردشگری گفت: بافق دارای پتانسیل و امکانات خوبی در زمینه صنعت گردشگری و جذب توریست می باشد که باید این صنعت گسترش پیدا کند.
وی همچنین برای تسریع در تکمیل مجموعه گردشگری باغ تیتو مبلغ یک میلیارد ریال مساعدت مالی به این مجموعه اختصاص داد.

 

IMG_0763 IMG_0759

۳ نظر

  1. مهندس راه وشهرسازی می‌گه:

    با سلام
    جا دارد اززحمات خوب وبی وقفه شورای شهر فعلی وقبلی وهمچنین آقای مهندس تفکری شهردار قبل واقای عفتی شهردارکنونی ذررابطه با احداث پارک کوهستان خسته نباشید بگویم
    ضمنا از تلاش اقای امیریان در بازسازی ومرمت باغ تیتو تشکر وقدردانی میشود

  2. بافقي می‌گه:

    با تشکر از اقای امیریان که سرمایه خود را در راه توسعه و ابادانی شهرستان به میراث می گذارد ما نیازمند سرمایه های اینچنینی هستیم.