دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۹:۴۷ قبل از ظهر

نفتی که برای بافق می آورند مشخص نیست نفت است، گازوئیل است ،آب کف زده است و یا….

کد خبر: 52476
تعداد بازدیدکننده: 139
تاریخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۳

ضمن تشکرازجناب آقای فرماندار جهت بازدیدهایشان خواستم پیشنهادی باایشان بدهم. جناب آقای فرماندارکاش بازدیدی هم از سطح شهر و جایگاههای عرضه نفت سفید شهرستان داشتید تا متوجه شوید پنج روز است که قطره ایی نفت به بافق نیامده و مردم مانده اند بااین همه تدبیر دولت امید .

دوستی میگفت برای گرفتن نفت به یکی از فروشگاهها مراجعه کرده بودم صاحب فروشگاه ازآشنایان بود به من گفت: فلانی فعلا نفت نگیرچون این محموله که برای ما آورده اند مشخص نیست نفت است، گازوئیل است ،آب کف زده است و یا…. پرسیدم چرا؟ گفت: تا به امروز ما نفت سفیدی نداشتیم که هنگام پمپاژ کف برآورد. بازهم درتحیرم از آقایان که درتهران بنزین یورو ۴ و ۵ مورد هجمه است و برای شهرستان بافق ،نفت را با….مخلوط میکنند و به مردم میفروشند.

 

۸ نظر

 1. محمود می‌گه:

  واقعا شرم آور است برای کشوری که بدنبال صادرات گاز به پاکستان و ….است شهری در قلب کشورش همانند عصر حجر در صف نفت آن هم نفت ایرانی که مانند همه کالاهای دیگرش با دوز و کلک همراه شده و…..

 2. سید امین رضوی می‌گه:

  جالب اینجاست که هر چه می شود، تدبیر و امید دولت زیر سوال می رود. آیا همین دوستان معترض در دوره قبل که عدالت محور بود، و دولت پاک دستان، حرفی از ۱۲ هزار میلیارد اختلاس و سه هزار میلیارد و ۸ هزار و …. می آوردند؟؟؟؟؟

  • سعید می‌گه:

   آقای رضوی بحث تدبیر و عدالت محور نیست.
   اختلاسهای دولت قبل الان معلو می شه ،اختلاسهای دولت فعلی در آینده
   همشون مثل هم هستند
   بهتر از هیچکدوم طرفداری نکنیم

 3. جارچی می‌گه:

  آقای رضوی جوجه را آخر پاییز میشمارند صبر کن عجله نکن

 4. بافقی می‌گه:

  بابا بیخیال ما که نفس کشیدنمون راه رفتن کارکردن خوابیدن بیدارشدن تغزیه بهداشت سلامت امنیت شغلی امنیت اجتماعی و همه چیزامون بسیجی وار حل میشه مطمئنا بخاریهامون و چراغهای نفتیمون هم بسیجی وار میسوزه خیلی نگران نباشید همه چی آرومه اینقدر هم به تدبیر و امید گیر ندید بابت اینم یه تدبیری میشه ناامید نباشید

 5. علی می‌گه:

  نظرات آقای رضوی هم جالبه،۱۲۰۰۰ میلیارد که تو این دولته،درضمن بخونید وزیر میگه ۱۲۰۰۰ میلیارد رئیس بانک مرکزی میگه چند میلیارد ناقابل بوده؟؟؟؟

 6. حامد می‌گه:

  الان یه هفته است که نفت نیومده بافق باید چیکار کنیم ؟اگه خدای نکرده جنگ بشه چی بر سرمون میاد ؟