شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۷:۳۱ قبل از ظهر

بازدید فرماندار بافق از پروژه پلی کلینیک تامین اجتماعی

کد خبر: 52664
تعداد بازدیدکننده: 142
تاریخ: ۲۸ آذر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرمانداربافق به همراه معاون خود از پروژه در حال ساخت پلی کلینک تامین اجتماعی شهرستان بازدید و در جریان آخرین وضعیت ساخت و ساز این درمانگاه تخصصی قرار گرفت .

IMG_1736 IMG_1740 IMG_1749

۱۰ نظر

 1. بافق سربلند می‌گه:

  با تشکرو قدردانی از پیکیریهای جناب فرماندار ماشالله خوب پیش میرود. موفق باشید

  • حمیدرضا می‌گه:

   چندان هم خوش خیال نباش
   به نظر نمی رشد این پلی کلینیک دردی از مردم بافق را دوا کند اگر به جای تاسیس این مکان اضافه،بیمارستان ولی عصر تجهیز می شد بسیار عاقلانه تر بود .احداث این مکان از مشکلات مردم کم نمی کند که هیچ بلکه بر مشکلات آنها می افزاید .

 2. محمدرضا رضايي می‌گه:

  بیتی از فرماندار شهرمون….

  به امید خداوند یگانه به پایان آرم این شیرین فسانه

 3. حسین می‌گه:

  انسانهای کوته بین هیچ وقت به جایی نمی رسند …..جناب فرماندار خسته نباشید انشاا… به برکت جدتون شاهد شهری آباد باشیم

  • جمید رضا می‌گه:

   خوب شما بلند نظر هستید ؟؟؟؟؟؟؟؟
   واقعا احداث پلی تکنیک به جز خرج اضافه چه فایده ای دارد.به جای ان می شد بیمارستان بافق را مجهز کنند تا برای کارهای جزئی صفهای طویل تشکیل نشود.با این اقدامات خنده دارد که برای سرپوش گذاشتن بر قضیه ی خصوصی سازی است ما ره به جائی نمی بریم.
   گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من

   آنچه البته به جائی نرسد فریاد است

 4. ميرسليماني بافقي می‌گه:

  درودبر دوستان
  هر کار عمرانی که انجام شود قابل تقدیر است.خوب است از فرماندار محترم در این زمینه تشکر بعمل آید.بیمارستان بحث جدا و ارگان جدایی دارد. تامین اجتماعی ۴۰ سال است از قبل بیمه سنگ آهن میایاردها تومان بهره برده وحالا می خواهد یک کافه کوچکی برای این شهر بنا کند.اصل حرکت بجاولازم است و خوب است دوستان عزیز حمایت و در جهت انجام و اتمام این پروژه کوشا باشند.دوستان عزیز هرچه در بافق بنا شود قابل انتقال به جای دیگر نیست!!خصوصی سازی هم بر مبنای توافقنانه ای صورت گرفته قابل پیگیری است و حتی اگر مردم را دور بزنند وانجام هم شود مطمئن باشید موفق نخواهد بود….

 5. آریا می‌گه:

  واقعا نباید کسی برای شما کارکند.حالا که مسولین همدل شدند و برای شهر دارن زحمت میکشند به جای خسته نباشید میگن این چه فایده ای دارد .این نشانه کوته بینی شماست که این نظر را میدهید.بگذارید حالا که دارن کار میکنن کارشون رو انجام بدن .همون بافق هیچی نداشته باشه فکر کنم برای شما بهتر باشه

 6. مجتبی می‌گه:

  سلام برهمشهریان عزیز
  به عمل کردن کار برآید نه به حرف من هم به نوبه خود از فرماندار جهت پیشرفت کار تشکر می کنم. وبه نظرم باید یک فضای رقابتی برای بیمارستان ولی عصرایجاد کنیم وگرنه تجهیز برای بعضی از ادارات از طریق سنگ آهن گرفته شد ولی بعضی از مسولین ادارات به بهانه های مختلف برای پیش خدمتی به مرکز استان فرستادندبماند فعلا نامی نمی بریم.

 7. آریا می‌گه:

  واقعا از دست بعضی آدما باید سر به بیابون گذاشت.جناب فرماندار تشکر

 8. یادگار می‌گه:

  جناب حمیدرضا سلام . باید بعرض برسانم که احداث پلی کلینیک مزایای بیشماری دارد از جمله : کاهش ترافیک در یک محدوده – افزایش پزشکان شهر – افزایش اشتغال زایی – افزایش رقابت و در نتیجه بالا رفتن خدمات دهی – آبادانی و توسعه محدوده کلینیک – افزایش ساخت و ساز در محدوده کلینیک – پایین آمدن و یا حداقل ثابت شدن قیمت زمین های مسکونی و تجاری و …