دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹:۴۵ قبل از ظهر

دیدار رئیس اوقاف و امور خیریه بافق با فرماندار شهرستان

کد خبر: 52785
تعداد بازدیدکننده: 144
تاریخ: ۰۱ دی ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با هفته وقف کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه بافق به همراه خدام آستان امامزاده عبدالله (ع) با فرماندار شهرستان دیدار و پیرامون مسائل وقف و شهرستان گفتگو کردند.

فرماندار بافق در این دیدار ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی وامام رضا (ع)،با اشاره به فرهنگ وقف و اهمیت آن در جامعه گفت: وقف سنتی اسلامی و به معنای هدیهٔ ابدی است که برای خدمت عمومی و در جهت خیر و رضای خداوند بکار گرفته می شود.

سید مهدی طلایی مقدم از آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) شهرستان به عنوان یک نقطه قوت و فرصت برای بافق برشمرد و خاطر نشان کرد : محور توسعه و پیشرفت شهرستان بافق امامزاده عبدالله(ع) می باشد که با تعامل و وفاقی که بوجود آماده زمینه برای رشد و توسعه همه جانبه آستان و شهرستان آماده است.

وی از اجماع نظر تمام مسئولان شهرستان در خصوص انتخاب رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق گفت : حجت الاسلام کارگران علاوه بر بومی بودن دارای مدیریت بالا و پیشینه مطلوب کاری می باشد که امیدواریم با تعامل ، همکاری و رعایت مسائل قانونی و شرعی شاهد شکوفایی و پیشرفت در حوزه وقف شهرستان و آستان امامزاده عبدالله (ع) باشیم.

در ادامه حجت الاسلام “محمد علی کارگران” رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و چند تن ازکارکنان و خدام آستان امامزاده عبدالله به بیان دیدگاهها و پیشنهادات خود پرداختند.

IMG_1812 IMG_1837 IMG_1838 IMG_1840

۱ نظر

  1. مهدی می‌گه:

    کار ، کار، کار …