سه شنبه ۸ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۵۳:۴۳ قبل از ظهر

تمامی وبسایت های شهرستان از یک دریچه

کد خبر: 52996
تعداد بازدیدکننده: 151
تاریخ: ۰۸ دی ۱۳۹۳

بافق چند سایت خبری دارد؟ بافق فردا، بافق نیوز، آفتاب بافق، بافق پویا ، بافق خبر، تدبیر بافق و… از این به بعد می توانید با مراجعه به وبسایت بافق پورتال مطالب تمامی این وبسایت ها را از یک دریچه مشاهده نمایید.

bafghportal

bafghportal.ir پورتال جامع اطلاع رسانی شهرستان بافق است که با هدف نهایی برآورده کردن نیازهای دیجیتالی شهروندان بافق شروع به کار کرده است. در نسخه آزمایشی بافق پورتال شما می توانید تمامی اخبار ۶ وبسایت (بافق فردا، بافق خبر، بافق نیوز، بافق پویا، آفتاب بافق و تدبیر بافق ) را از طریق یک پنجره مشاهده نمایید و یا در صورت تمایل نمایش اخبار را فقط منحصر به یکی از سایت ها کنید. با کلیک بر روی عنوان هر خبر متن کامل آن نیز قابل مشاهده خواهد بود و قابلیت درج نظرات را نیز دارد.

درصورتی که به نظر شما بایددر بافق پورتال اخبار سایت های دیگری نیز اضافه شود. می توانید از طریق آدرس ایمیل ehsan.shariaty@gmail.com آن را به ما پیشنهاد دهید. دیگر فعالیت بافق پورتال حوزه تبلیغات بافق خواهد بود و با توجه به بازدید بالایی که برای این سایت متصوریم این جا را مکان مناسبی برای تبلیغات تجاری می دانیم و به صورت جدی به آن خواهیم پرداخت. که اطلاعات بیش تر را در آینده نزدیک در اختیار شما قرار خواهیم داد. در بافق پورتال همچنین می توانید اوقات شرعی روز، وضعیت آب و هوای لحظه ای، شماره تلفن های ضروری شهرستان مشاهده نمایید و نرم افزارهای موردنیازتان را دانلود کنید و یا در خبر نامه ایمیلی و یا واتس آپ آن عضو شوید.

با تشکر از همه

سید احسان شریعتی بافقی

۴ نظر

 1. ماشاالله شمس الدینی می‌گه:

  سلام.
  اقدام زیبایی بود

 2. یعقوب می‌گه:

  با سلام
  سایت جامعی است اما هنوز نقص فنی زیاد دارد .

 3. اولیایی می‌گه:

  با تشکر از عزیزان
  یه سایت قدیمی تر به نام آهنشهر نیز هست که فرزندان دیروز آهنشهر (قدیمی های بافق ) آن را مدیریت میکنند و انعکاس دهنده اخبار بچه های قدیم ومطالب خوبی در آن یافت میشود
  اگر فرصت بود مروری بر آن نیز داشته باشید

 4. جالب می‌گه:

  مرحبا مهندس.
  ایشان یک نابغه بافقی است