سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸:۱۲ بعد از ظهر

دیدار رئیس پارک علم و فناوری یزد با فرماندار بافق

کد خبر: 53002
تعداد بازدیدکننده: 193
تاریخ: ۰۸ دی ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، رئیس پارک علم و فناوری یزد در معیت مدیر کل فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری و هیئت رئیسه پارک علم و فناوری یزد با فرماندار بافق دیدار و در خصوص مسائل مربوط به مرکز رشد بافق گفتگو کردند.

“داریوش پورسراجیان” در این دیدار از مرکز رشد بافق به عنوان اولین مراکز شهرستانی استان که راه اندازی شده یاد کرد و گفت: این مرکز به همت مسئولان شهرستان ۵ سال گذشته به بهره برداری رسیده که شرکت های متعددی در این مرکز مشغول به فعالیت هستند .

رئیس پارک علم و فناوری یزد بافق را شهرستانی با پتانسیل بالا برای فعالیتها و فناوریهای حوزه معدن و معدن‌کاری دانست و ابراز امیدواری کرد با همکاری همه مسئولان این شهر از این پتانسیل به نحو شایسته بهره‌برداری شود.

وی با اشاره به طرح ارزیابی و پایش مراکز رشد شهرستان های استان گفت: پارک علم و فناوری یزد در حال ساماندهی شرکت های موجود در مراکز رشد می باشد که امیدواریم شهرستان بافق با پتانسیل و ظرفیتهای خوبی که دارد نمونه خوبی از مراکز رشد شهرستانی در این طرح باشد.

پورسراجیان از جذب مجدد شرکتهایی که دوران فعالیت آنان در این مرکز به اتمام رسیده خبر داد و افزود: برای جذب مخاطبین و شرکتهای دانش بنیان در صدد اجرای فراخوان و اطلاع رسانی در مجموعه شهرستان هستیم.

فرمانداری بافق نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای صورت گرفته در راستای راه‌اندازی این مرکز در سالهای گذشته ابراز امیدواری کرد این مرکز به نحو شایسته احیاء گردد.

سید مهدی طلایی مقدم همچنین افزود: فرمانداری آماده هرگونه همکاری برای احیاء این مرکز بوده و از تصویب بودجه و ساختمان برای این مرکز خبر داد.

IMG_2100 IMG_2101 IMG_2102 IMG_2109

۲ نظر

  1. soheil می‌گه:

    اینام از معادن بافق میخوان

  2. حامد می‌گه:

    خدا خیر دکتر یاراحمدی بده که مرکز رشد بافق رو راه اندازی کرد. شهر بافق هیچ مدیری همچون دکتر یاراحمدی به خود ندیده و نخواهد دید….