شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹:۵۰ قبل از ظهر

پیشرفت و تعالی هر جامعه در گرو پیشرفت جوانان آن جامعه است و این قشر بازوی توانمند سازندگی در هر جامه هستند

کد خبر: 5314
تعداد بازدیدکننده: 105
تاریخ: ۱۲ تیر ۱۳۹۱

به مناسبت روز جوان ؛

به همت شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان بافق همایش خانواده روابط عمومی های ادارات شهرستان بافق برگزار شد .

، “سیدعبدالمجید قائم محمدی” مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد در این همایش که با حضور جمعی از مدیران و خانواده مسئولان روابط عمومی ادارات این شهرستان در تالار آفرینش دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار شد با گرامیداشت هفته جوان و تبریک ایام شعبانیه اظهار داشت : جوانان به عنوان نیرویی فعال و پویای دارای نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت علمی ، فرهنگی ، اجتماعی نظام دارند که برای تحقق هر چه بهتر این نقش پرداختن به دغدغه های فکری این قشر ضرورتی اجتناب ناپذیر است .

وی با تاکید بر ضرورت توجه مسئولان به نیازهای جوانان و رسیدگی به مشکلات و اوقات فراغت آنان تاکید کرد و افزود: پیشرفت و تعالی هر جامعه در گرو پیشرفت جوانان آن جامعه است و این قشر بازوی توانمند سازندگی در هر جامه هستند.

مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومیهای استان یزدهمچنین در ادامه سخنان خود به نقش روابط عمومی ادارات اشاره کرد و بیان داشت : برقراری تعامل سازنده و موثر در عصر حاضر از ضروریات انکار ناپذیر  توسعه پایدار و همه جانبه  است.

قائم محمدی خاطر نشان کرد:روابط عمومیها  به عنوان رابط بین جامعه و سازمان  و پل ارتباطی مردم و مسئولین می توانند نقش تعیین کننده ای را در برقراری ارتباط سازنده بین بدنه سازمان و آحاد مردم ایفا نمایند.

علی حسن پور