دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰:۱۱ قبل از ظهر

اگر ارتباط دوسویه ای بین روابط عمومی های ادارات و مردم و مسئولین برقرار شود فضا برای رفع مسائل و مشکلات جامعه فراهم می شود

کد خبر: 5319
تعداد بازدیدکننده: 96
تاریخ: ۱۲ تیر ۱۳۹۱

فرماندار بافق در جشن خانواده روابط عمومی های بافق با تبریک روز جوان و تقدیر از برگزاری این همایش گفت : بارور کردن استعدادهای جوانان و شکوفایی این خلاقیت‌ها موضوعی است که مسئولان باید به آن توجه بیشتری داشته باشند.

حسین ندافیان افزود : جوانان ما امروز با سلاح علم و ایمان در راه پیشرفت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام های بسیار بلندی برداشته و همواره در این را موفق بوده اند.

وی در ادامه سخنان خود به  نقش سازنده روابط عمومی ها در اطلاع رسانی و رفع مشکلات جامعه اشاره کرد و بیان داشت : اگر ارتباط دوسویه ای بین روابط عمومی های ادارات و مردم و مسئولین برقرار شود فضا برای رفع مسائل و مشکلات جامعه فراهم می شود.

فرماندار بافق خواستار احساس مسئولیت بیشتری در بین مسئولین روابط عمومی های شهرستان بافق شد و نقش این قشر را به عنوان یک رسانه در پیشبرد اهداف نظام مهم عنوان کرد.

در حاشیه این مراسم دو نفر از شرکت کنندگان در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی به ویژگی های یک جوان موفق اشاره کردند و بیان داشتند: یک جوان موفق برای زندگی خود باید هدفمند  بوده و برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کند.

آنان عنوان کردند : جوانان باید با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری همواره تهذیب نفس ، تحصیل و ورزش را سرلوحه زندگی خود قرار دهند و برای مملکت خود افتخار آفرینی کنند.

محمد رضا فتاحی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق نیز در گفت و گو با خبرنگار واحد مرکزی خبر در زمینه برنامه ریزی مسئولین جهت شکوفایی استعداد های جوانان گفت :  باید مسئولین با بها دادن و جلب اعتماد جوانان، فضای بسیار مناسبی برای فعالیت این قشر آماده کنیم .

اجرای چند برنامه فرهنگی و هنری ، سرود ، اجرای طنز و تئاتر ،‌تقدیر از جوانترین روابط عمومی از دیگر برنامه های این همایش بود.

۳ نظر

  1. M.M می‌گه:

    با سلام کاش از جوان های برتر شهرمون تجلیل میشد!!

  2. بیکا ر کارخانه زمرد می‌گه:

    فقط بلدند شعار بدهند این وعده اولویت اشتغال گارگران کارخانه کاشی کی میخواد عملی بشود نتیجه شورای عالی اشتغال برای حل معضعل بیکاری چه خروجی داشته است اینها همه حرافی بیهوده است فقط پارتی تا حالا جواب داده برید تحقیق کنید ببینید در ادارات و بانکهای بافق با قوم خویشهای خود چه حکومتی میکنند

  3. رضا می‌گه:

    گر صبر کنی ز غوره حلوا می سازیم