چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۲:۱۳ قبل از ظهر

گازرسانی به بافق با امکان بهره مندی یک هزار و ۷۰۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی تا دهه فجر امسال

کد خبر: 53363
تعداد بازدیدکننده: 145
تاریخ: ۱۶ دی ۱۳۹۳

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۳۲ پروژه گازرسانی با اعتبار ۱۸۷ میلیارد ریال در دهه فجر سال جاری خبر داد.

منوچهر فلاح در تشریح این پروژه ها افزود: همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پروژه های گازرسانی به شهر بافق با امکان بهره مندی یک هزار و ۷۰۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی و اعتباری معادل ۳۵ میلیارد ریال و همچنین ساخت ایستگاه تقلیل فشار ۲۰۰ هزار متر مکعبی (CGS) جلال آباد اشکذر با اعتباری معادل ۱۲ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: در ایام ا… دهه فجر ۱۹ روستا در شهرستان های اشکذر، تفت و اردکان با اعتبار ۵۵ میلیارد ریال به شبکه گاز طبیعی متصل و امکان بهره مندی حدود یک هزار و ۹۰۰ خانوار از این نعمت الهی فراهم می گردد.

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد همچنین از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۹ روستای شهرستان تفت با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال خبر داد و یادآور شد با بهره برداری از این پروژه ها بیش از ۶۰۰ خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.

این مقام مسئول همچنین آغاز عملیات احداث ساختمان های اداره گاز نواحی مهردشت و بافق را از جمله برنامه های شرکت گاز استان یزد در این ایام عنوان کرد و افزود: جهت احداث این ساختمان ها ۲۵ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

۲ نظر

 1. فلک زده می‌گه:

  سلام
  اگه مازورمون رسید به شمابرادران زحمت کش گازرسانی؟؟
  نرخ اشتراک منازل چه مبلغیه؟؟؟
  مدارک ؟؟؟
  شفاف سازی اگه شده بود بهتر نبود؟؟

 2. مجید دهقانزاده بافقی می‌گه:

  سلام جناب فلک زاده
  بنده در پاسخ به مطلب آقای حاجی شمس الدینی بطور شفاف توضیحات لازم در مورد گازرسانی و نرخ دستمزد و انشعاب را به سایت محترم بافق فردا فرستادم ولی متاسفانه دوستان منتشر کردند