یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۰:۳۰ قبل از ظهر

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در بافق

کد خبر: 53660
تعداد بازدیدکننده: 70
تاریخ: ۲۵ دی ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، نشست برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان ، فرماندار ، رئیس هیات ورزش های همگانی استان و اعضای شورای ورزش شهرستان بافق در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با بیان اهداف برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی گفت : تشویق آحاد جامعه به ورزش ، پرکردن اوقات فراغت ، بالا بردن روحیه نشاط و تعاون و همکاری و از مهم تر فراهم شدن زمینه تبلیغات برای شهرستان می باشد

“علی اصغر حسینی” در ادامه ضمن دعوت از ورزشکاران و مردم ورزش دوست بافق ، از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه مورخ ۱۰بهمن سال جاری (در آستانه دهه مبارک فجر) خبر داد و گفت: این همایش با هماهنگیهای به عمل آمده به صورت زنده از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد .

وی به چارت تشکیلاتی و کمیته های این همایش اشاره کرد و گفت : برای برگزاری همایش پیاده روی هفت کمیته از جمله کمیته پشتیبانی ، تبلیغات ، بهداشت و سلامت ، حمل و نقل ، امنیتی ، مراسم و نظارت و ارزیابی تشکیل شده که زیر نظر فرماندار شهرستان فعالیت می کنند.

فرماندار بافق در این نشست با اشاره به نقش و جایگاه برنامه ها و همایشهای همگانی در راستای ارتقای سلامت مردم، به اهیت ورزش و تندرستی اشاره کرد و بیان داشت : ترویج و توسعه ورزش همگانی و تامین سلامتی جسم و روح همشهریان از جمله اهداف برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی در شهرستان می باشد.

“سید مهدی طلایی مقدم” موضوع پیاده روی همگانی را از موضوعات مهم در حوزه سلامت مردم ارزیابی کرد و در ادامه بر حضور حداکثری مردم ورزش دوست بافق در این همایش خانوادگی تاکید کرد.

وی با اشاره به پوشش تصویری همایش پیاده روی توسط شبکه سوم سیما و پخش زنده بصورت جهانی گفت : شهرستان از این فرصت به دست آمده برای معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی ، پتانسیل ها و ظرفیتهای بافق در حاشیه همایش استقبال کرده و آمادگی هرگونه همکاری را دارد .

در ادامه این نشست سایر اعضای حاضر در جلسه پیرامون برگزاری هر چه بهتر و با شکوه برگزار شدن ، مسیر و جوایز همایش پیاده روی به بحث و تبادل نظر پرداختند

گفتنی است همایش پیاده روی خانوادگی روز جمعه ۱۰ بهمن از آستان امامزاده عبدالله(ع) تا پارک تفریحی آهنشهر به مسافت چهار کیلومتر برگزار می‌شود .

IMG_5105 IMG_5111 30

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    اینکه همایش پیاده روی نیست استقبال از متجاوز به عنف تبعیدی به بافق است که از امامزاده شروع می شود تا محل اسکان ایشان در هتل نیکان