جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴:۲۹ بعد از ظهر

بازدید فرماندار و بخشدار مرکزی بافق از چند روستای بخش مرکزی

کد خبر: 53682
تعداد بازدیدکننده: 203
تاریخ: ۲۵ دی ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ “سید مهدی طلایی مقدم” در راس هیاتی متشکل از معاونت و حراست فرمانداری و بخشداری مرکزی بافق از دو روستای بیدان پنج و بساب و یک معدن سرب و روی در این منطقه بازدید کردند.

فرماندار بافق با حضور در روستای بیدان پنج با توجه به درخواستهای اهالی روستا در خصوص رفع مشکلات قنات و تامین آب برای کشاورزی به آنها قول رسیدگی و پیگری داد.

طلایی مقدم در ادامه سفر به روستای بساب رفت و از تجهیز سالن چند منظوره و نصب اولین پارت وسایل بازی ویژه کودکان در این روستا بازدید کرد .

۲۰۱۵۰۱۱۲_۱۶۱۴۳۰ ۲۰۱۵۰۱۱۲_۱۶۵۳۱۴ IMG_5156 IMG_5166

۶ نظر

 1. س می‌گه:

  بیشتر به نظر میرسد این سفر یک سفر تفریحی بوده است. الان می شود در نظر گرفت ارباب رجوع به فرمانداری در این روز چه حالی دارند: فرماندار کو؟ نیست. معاون کجاست؟ نیست. رئیس حراست کجاست؟ نیست. بخشدار کجاست؟ نیست. در این روز کل فرمانداری قشون کشیده اند. احتمالا سرپرست ابدارخانه، از طرف امضا می کرده نامه ها را و رسیدگی می کرده به ارباب رجوع. مگر آنکه جمعه بوده باشد.

 2. م فتاحی می‌گه:

  خدا قوت اقای طلائی مقدم وهمچنین اقای طالعی

 3. علی می‌گه:

  جناب آقای بخشدار پروژه برق رسانی چندین روستای سبز دشت چند ماهی است با وجود اینکه اعتبار آن از طرف فرمانداری تامین شده اشت از طرف اداره برق بلاتکلیف مانده است و هر بار مراجعه می کنیم می گویند داریم استعلام می گیریم در صورتی که فرایند استعلام یک هفته بیشتر طول نمی کشد خواهشن دستور فرمایید اقدام نمایند.

 4. دلسوز می‌گه:

  به خدا خسته شدیم دو سال است که قرار است به زمین های واگذار شده در روستای حکیم آباد برق بکشند اما کو گوش شنوا دکتر محمود احمدی نژادکجائی که یادت بخیر آقای صمیمی کجائی یادت به خیر .

 5. دلسوز می‌گه:

  پس کو برق کشی به حکیم آباد چقدر وعده پس کی این وعده ها عملی می شه.

 6. علی می‌گه:

  آقا ویا خانم س این بازدید بعد از ظهر بوده از عکسها پیدا است که لامپ تیر برق ویا سالن روشن است