سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲:۱۵ قبل از ظهر

دیدار فرماندار بافق با معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

کد خبر: 53757
تعداد بازدیدکننده: 121
تاریخ: ۲۸ دی ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ “سید مهدی طلایی مقدم” به همراه نائب ریس شورای شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان با ” رهام کیانی ” معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در تهران و پیرامون مسائل مراکز فنی و حرفه ای خواهران و برادران شهرستان بافق گفتگو کردند.

فرماندار بافق در این دیدار با اشاره به اینکه شهرستان بافق دارای یک مرکز فنی و حرفه ای ویژه برادران می باشد گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می طلبد در جهت راه اندازی و تجهیز یک مرکز جدید ویژه خواهران اقدام نمایند تا با همکاری خیرین شهرستان زمینه فعالیت برای خواهران ایجاد شود.

“سید مهدی طلایی مقدم” ضمن تاکید به اتمام گاز رسانی به بافق و گرایش شهرستان به سمت استفاده از وسایل گاز سوز گفت:برای استفاده بهینه از وسایل گاز سوز می بایست کارگاههای تعمیر لوازم خانگی گاز سوز در مرکز موجود تجهیز و راه اندازی شود .

اصلاح بازسازی سیستم گرامیش مرکز امام علی (ع) ، تامین یک دستگاه خودرو از دیگر خواسته های فرماندار بافق در این دیدار بود که معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قول مساعد و همکاری در احقاق نیازهای شهرستان بافق را داد.

IMG-20150117-WA0054