پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱:۲۲ قبل از ظهر

قرارداد انجام کار خدمات نظافت در شرکت سنگ اهن به خود نیروها واگذار می شود

کد خبر: 5387
تعداد بازدیدکننده: 143
تاریخ: ۱۴ تیر ۱۳۹۱

قرارداد انجام کار خدمات نظافت در شرکت سنگ آهن به خود نیروها واگذار می شود
خبرهای رسیده به بافق فردا حاکی از آن است که شرکت سنگ آهن مرکزی بنا دارد انجام خدمات نظافت را در قالب یک شرکت تعاونی به خود نیروها واگذار نماید.

به نقل از یک منبع آگاه در شرکت سنگ آهن ۹۵ درصد این کار انجام شده که در صورت اعلان نظر مثبت مدیریت شرکت این کار انجام خواهد شد.

۲ نظر

  1. ناشناس می‌گه:

    سلام
    تااونجا من خبر دارم این شرکت درمناقصه خدمات نظافت سنگ اهن شرکت کرده وباعنایت ویژه ای که مدیر عامل محبوب سنگ اهن جناب اقای حاج جوادعسکری نسبت به کارگران دارندامتیازات
    ویژه ای رابه این تعاونی داده اندتابتواننددراین مناقصه شرکت کنندامااین موضوع مورداعتراض شرکتهای دیگر قرار گرفته وهنوزنتیجه این مناقصه اعلام نشده(البته کارگران از این چندشرکت معترض دل خوشی ندارندوچندسالی است که این شرکتهادرهیچ مناقصه ای شرکت نکرده اند)این طوربه نظرمیرسد که اعضای کمیسیون معاملات منتظر جواب مدیرعامل محترم هستند انشاالله اقای عسکری پس ازبازگشت ازسفرحج باجواب مثبت خود دراین ایام فرخنده عیدی خوبی به کارگران خدمات خواهند داد

  2. بافقی می‌گه:

    با سلام چرا اینقدر با احساسات مستضعفین بازی میکنید . من چهار ماهه همسرم از کارخانه کاشی که کار میکرده و بیکار شده ولی بیش از دهها بار به معدن مراجعه کردم و با دروغ منو از سر خودشون رفع کردن و یکبار گفتن ۱۶۰ نفر میگیریم و همسر شما در اولویت است . بار دیگر گفتند قراره ۱۵۰۰ نفر را بگیرند . چرا با دروغ با احساسات مردم بازی میکنید. این چهارمین نظره که دادم ولی در سایت نگذاشتید . آقای عسکری این بسیار کار خوبی است زیر دستان شما همه دروغ میگویند و گردن شما میندازن . رسیدگی کنین که انشا ءالله از طریق تعاونی مشغول شوند . تا سود بی مورد تو جیب شرکتهای پیمانکاری نرود و هم صرفه جویی شود . اجرتان با ابا عبدالله .