دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶:۴۷ بعد از ظهر

مدیر روابط عمومی شرکت خبر لغو و انتقال مجوز گندله سازی ۵ میلیون تنی سه چاهون را تکذیب کرد

کد خبر: 54282
تعداد بازدیدکننده: 135
تاریخ: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در مصاحبه با خبرنگار ما ، خبر لغو مجوز گندله سازی ۵ میلیون تنی سه چاهون و انتقال آن به شیراز یا هر جای دیگر را کذب محض دانست و گفت : علیرغم تمامی اخبار های ضد و نقیض که در این خصوص شنیده میشود جلسات هماهنگی و پیگیری های مجدانه کارشناسان فنی ایرانی ،چینی و اروپایی در تهران با مدیریت کارفرما (شرکت شرکت سنگ آهن مرکزی) در حال پیگیری می باشد.
محمدرضا رضایی پور همچنین خاطرنشان کرد : بر اساس مصوبه هیئت مدیره تجهیزات این کارخانه از کشور های اروپایی بویژه آلمان خریداری می شود .
وی در ادامه با اشاره به مستندات این طرح گفت :شایسته است مسئولین و دست اندر کاران و شهروندان بدون اطلاع و یا صرف شنیدن خبرهای عموما ناموثق ، جو آرام شرکت را متشنج نساخته و اذهان کارکنان و مردم را نسبت به تلاش های مسئولین که سرسختانه پیگیر آبادانی و عمران شهرستان بافق هستند تخریب ننمایند .
رضایی پور در پایان تاکید کرد : بافق بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و وفاق است و باید همه ما دلسوزانه و با بصیرت، مسئولان را در امر خدمت رسانی یاری کرده و با انتشار شایعات ، موجبات دلسردی آنان را فراهم نسازیم

۴ نظر

  1. هاشم می‌گه:

    بابا اینا اگه پولی دارن برن اول پول این کارگرای بیچار رو ب دن که سه ماهه حقوق نگرفتن بعد بگن …

  2. حسین می‌گه:

    نکنه انتظار داشتید خبر را تایید کند!!!!!!!جالب است که از مردم خواسته موجب دلسردی مسئولین نشوند.واقعا که !!

  3. ح-ا-ا می‌گه:

    پس چطوردخیل عباس اینقدرحرفهای ضدنقیض میزنه وجوشون میده!!!!!!!