شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷:۴۷ بعد از ظهر

پیام تبریک رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان بافق به مناسبت ایام الله دهه فجر

کد خبر: 54338
تعداد بازدیدکننده: 56
تاریخ: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳

محمد قائمی رئیس هیات ورزشهای همگانی  شهرستان بافق  با صدور پیامی  ایام الله دهه فجر را به جامعه ورزشی و ورزشکاران و قهرمانان این سرزمین تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی شهرستان بافق ؛ در متن این پیام امده  است:
«والفجر» سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.
«بهمن» ماه شوریدگان دلداده ای است که سرمست از کلام و پیام آن پیر می فروش، خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تکبیر» را در همه جای این میهن شکوفاندند دهـه فجــر کلید گشاینده ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه« استقلال» و « آزادی » و « جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد. پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. دهه فجر، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود.و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمیرود.»
۲۲ بهمن نه تنها نباید به عنوان روز پایانی یک رژیم سیاسی و آغازی بر حیات رژیم دیگر تلقی گردد. بلکه باید از آن به عنوان سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران و نقطه‌ای عطف در روند مبارزات ملت ایران یاد کرد. اینجانب به نوبه خودم ایام فرخنده دهه فجر، ایام پیروزی خون برشمشیر و حق بر باطل را به تمامی ملت شریف ایران و خصوصا جامعه ورزشی شهرستان شهید پرور بافق ، این پهلوانان و قهرمانان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن دارم که همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر و گوش به فرمان ولی امر مسلین حضرت ایت الله امام خامنه ای بوده و همچنان پرتلاش در عرصه علم و سازندگی و ورزش رو به سوی افقهای روشن حرکت کنیم

۳ نظر

  1. همکار می‌گه:

    برادرقاءءئمی خسته نباشیدخداقوت!

  2. همکار می‌گه:

    اقای قائمی خسته نباشی دلاور ، ممنون از الطاف شما بخصوص در بحث همایش پیاده روی

  3. دانش آموز می‌گه:

    درود بر آقای قائمی معلم خوب و زحمتکش دستتون درد نکنه با برنامه های خوبتان در دهه فجر