چهارشنبه ۹ام فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹:۵۵ بعد از ظهر

حضور یک هنرمند بافقی در دومین دوره آموزش مربیان سرود سراسر کشور

کد خبر: 54355
تعداد بازدیدکننده: 93
تاریخ: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳

2

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق دومین دوره آموزش مربیان سرود سراسر کشور امسال در حالی در ماه پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد که یک هنرمند بافقی هم در آن حضور داشت.به گفته عبدالرضا صباغیان هنرمند خوش ذوق بافقی ، این دوره آموزشی طی پنج روز به میزبانی خانه سرود انقلاب اسلامی در دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاد کشاوری واقع در محمد شهر کرج برگزار شد. این دوره آموزشی که با هدایت استاد هادی آرزم رئیس خانه سرود و با حضور اساتید متعهد و توانا رونق گرفت و در ماه بهمن ، ماه تولد انقلاب شکوهمند اسلامی بار دیگر رایحه سرودها و آواهای خوش انقلابی را در اذهان زنده کرد. اساتیدی که به این دوره آموزشی دعوت شده بودند عبارت بودند از :مصطفی کمال،پورتراب شهرام مظلومی، شهرام توکلی، رازمیک اوحانیان، محمد رضا صادقی ، مهدی آرزم ، بهنام صبوحی، رضا طاهری و مسعود عبدالرحمن.لازم به ذکر است عبدالرضا صباغیان که به مدت ۱۵سال است که در زمینه سرود و آهنگ های انقلابی فعالیت دارد و به عنوان مربی فنی در کنار محمد نگهی آهنگساز دارای رتبه های مختلف استانی از جمله مقام اول جشنواره سرود آواها و نواها با قطعه «شهید گمنام» در سال ۱۳۸۹ ،مقام اول سرود دانش آموزی در سال ۱۳۹۲ ، نیز هست.این مداح اهل بیت در پایان از حنمایت های علی اصغر رنجبر ریاست آموزش و پرورش شهرستان و آقایان شریعتی معاون و قاسم زاده معاون پرورشی و همه کسانی که در رشد و پیشرفت وی نقش داشتند تشکر و قدردانی کرد و از مسئولین خواست تا خانه سرود را در شهرستان بافق راه اندازی نمایند .لازم به ذکر است صباغیان بهمراه ۶ نفر دیگر از استان یزد در این دوره شرکت کرده بود.

 

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق

۷ نظر

 1. فاطمه صباغیان می‌گه:

  با سلام.بعععععععععععععله دیگه ترکیب آقای صباغیان و نگهی و همکاری این دو نفر باهم نتیجش میشه شرکت تو کلاسای اساتید بزرگ که فکر نکنم آقایونی که ادعای نوازندگی ارگ و مربیگری رو دارن تا حالا به این جشنواره ها دعوت شده باشن.

 2. براتی می‌گه:

  جناب آقای صباغیان
  با سلام و احترام
  تبریک عرض میکم از اینکه به عنوان نماینده بافق زیر نظر اساتید برتر آموزش دیدین و آرزومندم در سایه تجارب ارزنده جنابعالی در این رشته شاهد موفقیت و پیشرفت مجموعه سرود شهرستان بافق باشیم.

 3. شهروند می‌گه:

  تا اونجایی که ما اطلاع داریم ایشون مقام استانی بیشتر دارن….

 4. بافقی می‌گه:

  واژه سپاسگزاری قدرت خارق العاده ای دارد .

  هرگاه این واژه را برای کسی به کار ببرید ،

  عزّت نفس او را افزایش می دهید

  سپاسگزاری باعث میشود که آن افراد کار خویش را تکرار کنند و

  اگر بخاطر کارهای کوچک از ا نسانها تشکر کنید ،

  به زودی کارهای بزرگی انجام خواهند داد .
  مختص مسؤلای بافق

  رویکردخوش بینی را با احساس سپاسگزاری و قدردانی توسعه دهید .

 5. ابراهیمی می‌گه:

  سلام.نظر من اینه یه خانه سرود به مربیگری آقایان صباغیان و نگهی بزنین تا این دو نفر بتونن افرادی رو آموزش بده که سرود تا سالیان سال تو بافق ادامه داشته باشه و شاهد موفقیت دانش آموزای بافق باشیم و حتی بتونیم تو کشور هم مقام بیاریم.مسؤلای عزیز تو فکر باشین خواهشا.صرفا مطلبش توئ سایت بافق فردا نباشه که دو روز سر زبونا باشه بعدم همه یادشون بره.

 6. احمد رنجبر می‌گه:

  با سلام.دوست عزیز شما اگر توانایی داری همین مقامهای استانی رو که با زحمات آقایان نگهی و صباغیان به دست اومده رو کسب کن.زحمات دوستان باعث شده که نام بافق در زمینه سرود و آهنگهای انقلابی در استان و کشور مطرح بشه.

 7. محدثه رنجبر می‌گه:

  به نظر من باید از مربیان هنری شهرمون بیشتر حمایت کنیم نه اینکه غریبه پرست باشیم.با تشکر از آقای صباغیان و نگهی