دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۶:۲۵ بعد از ظهر

۴۰ پروژه شهری و روستایی درشهرستان بافق به بهره برداری رسید

کد خبر: 54683
تعداد بازدیدکننده: 253
تاریخ: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی فرمانداری بافق ، در این آیین که معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ، مدیر کل اداری و مالی و مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری ، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولان استان و شهرستان بافق حضور داشتند بیش از ۴۰پروژه در زمینه های عمرانی، مخابراتی، آموزشی و بهداشتی ، کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در مراسم بهره برداری از فاز نخست پارک آبشار، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: در دهه فجر امسال بیش از ۳۴۴ پروژه با اعتبار بالغ بر ۳۲۶ میلیارد تومان در سطح استان به بهره برداری می رسد.

رضایی با اشاره به شرایط اقلیمی استان یزد بر اهمیت ایجاد فضایی شاداب برای مردم از طریق ایجاد پارکها و تفرجگاه ها تاکید کرد و البته این نکته را هم یادآور شد که شهرداری بافق باید نگهداری از تاسیسات و حفاظت از گونه های گیاهی کاشته شده در این تفرجگاه را به صورت جدی مد نظر قرار دهد.

رییس شورای اقامه نماز استانداری و دستگاه های اجرایی استان همچنین خواستار ایجاد یک مجموعه فرهنگی و مکانی مناسب برای اقامه نماز در این تفرجگاه شد و از دست اندرکاران این پروژه به ویژه شهرداری، شورای شهر و مهندس ناظر آن قدردانی کرد.

موسسه خیریه غیرانتفاعی شکرانه ، ۶ پروژه مخابراتی ، آموزشگاه پسرانه تلاش، جاده روستایی دارستان، اصلاح نقطه حادثه خیر محورکوشک- سبزدشت، آب شیرین کن روستاهای گزستان و شیطور، مرکز توانبخشی مراقبتی در منزل ، استخر ذخایر آب کشاورزی ، احیا و مرمت قنوات از دیگر پروژه هایی است که در سفر معاون استاندار یزد مورد بهره برداری قرار گرفت.

رضایی در مراسم افتتاح مرکز توانبخشی مراقبتی در منزل، حمایت های دولت تدبیر و امید در راستای توانمندسازی معلولان را یاد آور شد و گفت: باید باور داشته باشیم معلولیت به هیچ وجه محدودیت نیست.

وی بر اهمیت مناسب سازی فضاهای عمومی و اداری برای حضور پر رنگ تر معلولان در جامعه تاکید کرد و خواستار تلاش برای جذب بیشتر مشارکت خیرین در حوزه حمایت از معلولان شد.

در ادامه خانه بهداشت روستای شیطور، گلخانه روستای جعفر آباد و اورژانس جاده ای ۱۱۵ بساب به بهره برداری رسید.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در مراسم افتتاح پایگاه اورژانس جاده ای ، ایجاد این پایگاه را یکی از ضروریات منطقه سبزدشت برشمرد و از دست اندرکاران راه اندازی آن قدردانی کرد.

عباسعلی رضایی خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید در جریان اجرای طرح تحول نظام سلامت، برنامه های خوبی را اجرایی کرده و برنامه های ارزشمند دیگری را در دست اجرا دارد.

ادای احترام ، اهدای شاخه گل و قرائت فاتحه بر تربت پاک شهیدان والامقام روستای گزستان و دیدار با خانواده اولین شهید انقلاب شهید گرانقدر “علی کارگر” از دیگر برنامه های سفر معاون استاندار به شهرستان بافق بود .

IMG_7901.JPG IMG_7922.JPG IMG_7999.JPG IMG_8074.JPG IMG_8094.JPG IMG_8127.JPG IMG_8215.JPG

۲ نظر

  1. مریم می‌گه:

    امام خمینی :
    «ما علاوه بر اینکه زندگی مادی شما را می‌خواهیم مرفه بشود، زندگی معنوی شما را هم می‌خواهیم مرفه باشد. شما به معنویات احتیاج دارید. معنویات ما را بردند اینها. دلخوش نباشید که مسکن فقط می‌سازیم، آب و برق را مجانی می‌کنیم ، اتوبوس را مجانی می‌کنیم ، دلخوش به این مقدار نباشید. معنویات شما را، روحیات شما را عظمت می‌دهیم؛ شما را به مقام انسانیت می‌رسانیم.» (صحیفه امام، ج۶، ص ۲۷۳)

  2. بیکار می‌گه:

    ای کاش یکی بودبه بافق هم میرسید