چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰:۰۶ قبل از ظهر

آیا تو چنان که می‌نمایی هستی …؟؟

کد خبر: 54706
تعداد بازدیدکننده: 334
تاریخ: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳

IMG_10004769-300x224

خبر و عکسی در شبکه های اجتماعی پخش شد مبنی براینکه نماینده محترم مجلس در مسجد جامع از پی حرص خوردن شدید آن هم برای شهر ما (!)، دچار عارضه شده و به بیمارستان منتقل شده است . از خواندن این خبر تعجب کردم. ایشان بخاطر مسایل و مشکلات بافق در نماز جمعه هفته پیش گفته بود: ” طی چند دیداری که با وزیر صنعت ،معدن و تجارت معاونین وی داشتم متوجه شدم همه قولهایی که در ماجرای واگذاری شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و بعد از اعتصاب به حق مردم و کارگران این شهر انجام شده در حد قول باقی مانده و باید بگویم که متاسفانه فاتحه آن قولها نیز خوانده شده است در اعتراض به ظلم هایی که در حق بافق روا داشته اند تا پنجشنبه آینده به وی و دیگر مسؤلین فرصت می دهم تا در تصمیمشان تجدید نظر کنند وگرنه شخصا جلو استانداری تحصن می کنم “.با توجه به صحبت های تکان دهنده خودشان ایشان جمعه دوباره دربافق چه می کردند؟ . ایشان که الان بایستی در جلو درب استانداری در حال تحصن باشند !
من به عنوان یک شهروند و البته با اعتراف به اینکه من در دوره قبل به ایشان رای هم ندادم چند سوال از آن بزرگوار به عنوان نماینده محترم مجلس دارم که امیدوارم اگر صلاح دانستند در این زمینه شفاف سازی فرمایند؟

۱- چرا حرفهای شما در مورد گندله (که روزهای بعد آن را تکذیب نمودید) بایستی به فاصله کمتر از چند ساعت بعد از حضور پرشور مردم در همایش پیاده روی که به خوبی توانست حضور مردم بافق و پتانسیلهای شهر را به مردم ایران بشناسد بیان شد؟
۲- جناب اقای دخیل عباس شما که تا کنون چندین بار در بافق برای حق و حقوق بافق داد و فریاد نموده اید تا کنون چند باراز تریبون مجلس چنین تظلم خواهی و از حقوق بافق و بافقی دفاع نموده اید؟
۳- آیا فکر نمی کنید مردم شهرهای بافق و بهاباد و مهریز و ابرکوه و خاتم در انتخابات بعدی به یک نماینده ای نیاز دارند که همسو با دولت باشد تا بتواند از این دولت امتیاز بگیرد؟ راستی در این سه سال و مخصوصا در دوره دولت قبل که همسو با دیدگاههای شما بود چه امتیازی برای بافق گرفته اید ؟
۴- فکر میکنید در شهر خودتان مهریز چه جایگاهی از نظر انتخاباتی دارید ؟
۵- امدن زیاد شما به بافق و زدن حرفهایی هیجانی در این دولت و یا به قول خودتان تا حد شورش اجتماعی چه رابطه ای با دلخوشی هواداران موتلفه و دلواپسان خود در بافق دارد ؟
۶- چند روز پیش معاون وزیر همان وزارتخانه ای که که به گفته شما حق بافق را ناحق کرده بود سفری به مهریز داشت شما که مثلا دلسوز بافق هستید.پس چرا هماهنگ نکردید تا معاون وزیر دیداری هم از بافق داشته باشد ، تا با حضور مسئولین بافق مسایل و مشکلات بافق را بررسی نماید ؟
۷- آیا فکر می کنید مردم اگاه هستند یا خیر؟
عباس یزدانی

۲۷ نظر

 1. مجتبی می‌گه:

  تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ، غلط باختم جان در هوای او غلط کردم، غلط
  عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ، عبث ساختم جان را فدای او غلط کردم ، غلط
  دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ، خطا سوختم خود را برای او غلط کردم ، غلط
  اینکه دل بستم به مهر عارضش بد بود بد جان که دادم در هوای او غلط کردم ، غلط
  همچو وحشی رفت جانم درهوایش حیف ، حیف خو گرفتم با جفای او غلط کردم ، غلط

  خدایش بیامورزد وحشی بافق را

 2. علی می‌گه:

  آقای یزدانی تشکر از متن خوبی که نوشتید ولی این را بدانید که آقای دخیل حرفی را میزندو حرفشان خوب و منطقی است ولی بعد از زدن حرفهایشان توسط یک عده ای یا گروهی تهدید می شوند که چر ا شما این حرف را زدید همین باعث میشود که کسی حرفهای دخیل را برداشت نکند و به حرف دخیل هم ترتیب اثرندهند

 3. جوان بافقی می‌گه:

  افتاب از کدوم طرف در اومده ؟
  عباس یزدانی واین حرفها

 4. حسین می‌گه:

  ول کنید این مسخره بازی را.دخیل عباس دروغ می گوید مثل بعضی مسئولین دیگر شهر . چرا یک نفر با سند و مدرک دروغ دخیل را ثابت نکرد ؟ همه حرف می زنند.خود شما این وسط چه کاره هستید ؟بله دخیل دلش برای بافق نمی سوزد و این را همه می دانند ولی این شامل حال دیگران هم می شود همش حرف و حرف و حرف

 5. بافقی اصیل می‌گه:

  آقای یزدانی شما این وسط چیکاره هستین میشه بگین؟ ؟!!وقتی ۵ نفر داخل مجموعه شرکت شما رو قبول ندارن برا چی نظر میدی! !!؟؟؟تو خودت از دخیل عباس بدتر! ؟!؟

 6. سیخونک می‌گه:

  براینکه ایراداتی بر این اغا وارده شکی نیست ولی تو خودت چی کار کردی – تو چرا اینقدر مردم را …. فرض میکنی تو چرا این قدر ارادت به فلان مدیر داری ؟ تو چطور؟ فکر میکنی مردم از کارات آگاه نیستند ؟ اگه شما هم صلاح دونستی جواب ده و در این زمینه شفاف سازی فرمایند؟

 7. بافقی می‌گه:

  دوباره بهت دستور دادن بیایی اینبار قراره چه امتیازی بگیری

 8. رضا می‌گه:

  عباس از گلخانه فهرج چه خبر
  حناتون پیش مردم رنگی نداره

 9. 0- می‌گه:

  بابا جون من این ها همش ادای مسخره بازیه.
  چطور شده که آقای زارع زاده هر هفته میاد بافق؟؟؟
  باه جانم،نزدیک انتخابات مجلسه و ایشون داره فکر خودش و میکنه.
  وگرنه از این آقای……جز سر وصدا و جنجال و شعر چیزی دیگه ندیدیم.

 10. رضا می‌گه:

  عباس از انتخابات قبلی شورای شهر تا حالا کجا بودی
  دی ۱۹ به کجا رسید?

 11. بافقی می‌گه:

  عباس اقاراست می گویید کسی که حرف می زند باید حرفش راعملی کند نه اینکه به ترسد وروزبعد تکذیب کند

 12. علی می‌گه:

  عبا س آقا همیشه حرفات به دل می شینه حیف رای مردم حیف مجلس که این جور ادما نمایندش هستن

 13. بافقی می‌گه:

  هنوز کسی حرف دخیل عباس را با سند رد نکرده.
  او گفت تا بعدا وجدانش راحت باشه.
  وای به حال اونایی که میدونن و نه اینکه نمیگن بلکه برای منافع خودشون خاک روش میریزن.

  خدا را شکر که آخر و عاقبت همه انسانها سرازیری قبره و این دنیا به چشم به هم زدنی میگذره.که اگه اینجوری نبود واین دنیا سرای باقی بود.بعضیها به خاطر پول و مقام آدمها رو میخوردن.

 14. بافقی می‌گه:

  ازمنبع موثق شنیده شده دراوایل اسفندماه کارساخت گندله شروع میشه پس حرف آقای دخیل ….

 15. منصور می‌گه:

  عباس جون همه می داننند دلسوز بافق و بافقی هستید وبه گفته این غرض ورزان کاری نداشته باش باید از همین امروز استارت نماینده مجلس از جنس بافقی بخورد تا در سطح بالا کسی بتواند حداقل حرف دل مردم را به گئش خرگوشان در خواب بزند

 16. فتوحی بافقی می‌گه:

  عباس جون سعی کن همیشه در وسط گود باشی تا مغرضان نتوانند ناکورتت کنند.

 17. محمد رضا فتاحی قلعه ای می‌گه:

  باز هم تاکید می کنم ابویی معاون وزیر صنعت و معدن وتجارت در امور برنامه ریزی مهریزی. معاون برنامه ریزی استانداری یزد مهریزی. زارع مدیر کل صنعت و معدن و تجارت استان یزد مهریزی. نماینده مجلس مهریزی. وای بر ما کلاتون سفت بگیرید باد نبرد.

 18. قاسم می‌گه:

  من کار تفکرات تفکرات آقای یزدانیندارم ولی آقای دخیل عبای زارع زاده فقط بلد حرف بزنه کمرک حق بافق بود بر مهریز

 19. بافقی می‌گه:

  نه اون ….نه تو

 20. جواد می‌گه:

  حق ما بافقیهاست هرچه برسرمان بیاید وقتی عباس یزدانی را نمیتوانیم حرفش را تحمل کنیم و هزار انگ بهش میزنیم اونوقت از دخیل انتظار داریم

 21. علي رضا می‌گه:

  جناب آقای یزدانی
  از حرف این قوم دلگیر نباش که ماه همیشه زیر ابر نمی ماند و حقایق و زحماتی که شما برای بافق کشیدی نمایان خواهد شد. هر چند که الان هم مشخص و هویدا است .
  این ملت همین دخیل را می خواهند که تا مینواند گولشان بزند و دوباره …. بزند
  بشین و ببین که چگونه این مردم دوباره بهش رای می دهند

 22. پرویز می‌گه:

  پریدن به نماینده مجلس در این شرایط که فقط از ایشان باید استفاده کرد هیچ گونه توجیه عقلانی و اینده نگری ندارد.

 23. محمدعلی می‌گه:

  بهترنیست که باهمدلی ودوستی ورفاقت مسئولین مشکلات شهر راپیگیری کنند وشما هم دخالت نکنید تا کارها بخوبی ومرور زمان انجام شود

 24. من بافقیم می‌گه:

  با سلام
  حق با شماست اقای یزدانی اما مردم بافق غریب پرستند و بس

 25. اصغر می‌گه:

  درود بر عباس یزدانی – حرف حق را باید زد ان مردم بافق هم شدن مثل مردم کوفه نمیتونند حق را از باطل تشخیص بدن هر چه سرشون می اید حقشونه

 26. دلسوخته می‌گه:

  کوفه چیه آقای اصغر خان!!!!!!!؟
  وقتی یه عده خاص شرکت سنگ آهن رو تبدیل به بنگاه دلالی کردند و میلیاردها تومن بی حساب و کتاب به جیب میزنند دیگه کوفه بودن معنی نداره دوست عزیز! !!!!!