شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵:۴۸ بعد از ظهر

آیین اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در بافق برگزار شد

کد خبر: 54914
تعداد بازدیدکننده: 292
تاریخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان بافق همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور معاون فرماندار بافق و جمعی از مسئولان محلی در سالن تختی این شهرستان برگزار شد.

معاون فرماندار بافق در این مراسم ضمن قدر دانی از زحمات مسئولان برگزاری این المپیاد اظهار داشت: این طرح با حضور بیش از ۳ میلیون دانش آموز از تاریخ ۲۶ مهرماه در سراسر کشور آغاز شد که در شهرستان بافق ۲۰ مدرسه در این طرح شرکت کردند و هدف اصلی از برگزاری این المیپاد تحقق شعار ‘تحصیل، تهذیب و ورزش’ از سوی مقام معظم رهبری بود.

“محمد علی طالعی” هدف از برگزاری المپیاد ها ورزشی را ترغیب دانش آموزان و خانوده آنها به ورزش کردن عنوان کرد و افزود: دور شدن دانش آموزان از کم تحرکی و جلوگیری از بیماری ها بویژه بیماری های قلبی ،ارتقاء سطح سلامت و نشاط و شادابی دانش آموزان، افزایش سرزندگی محیط مدارس ، افزایش نرخ پوشش دانش آموزان در فعالیت های فوق برنامه ورزشی ، غنی سازی اوقات فراغت و تشویق و ترغیب دانش آموزان به شرکت در فعالیت های ورزشی از دیگر اهداف این طرح می باشد.

گفتنی است اجرای حرکات ورزشی و حمل مشعل اختتامیه المپیاد از سوی دانش آموزان و تجلیل از تیم های برتر از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

IMG_9043 IMG_9107 IMG_9046 IMG_9071 IMG_9064 IMG_9109 IMG_9128