سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲:۰۲ بعد از ظهر

دیدار اعضا شورای کانون عترت خواهران بافق با فرماندار

کد خبر: 55014
تعداد بازدیدکننده: 107
تاریخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق در این نشست با تشکر از فعالیت های فرهنگی و مذهبی هیئت رزمندگان اسلام در شهرستان و با تاکید بر مردمی بودن کانون های فرهنگی اظهار داشت: مهمترین دلیل پایداری کانون های فرهنگی و مذهبی در طول دوره های مختلف مردمی بودن این کانون ها می باشد.

“سید مهدی طلایی مقدم” در ادامه ضمن اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی افزود:با توجه به نامگذاری هدفمند مقام معظم رهبری نتیجه میگیریم اقتصاد و فرهنگ دو جزء غیر قابل تفکیک هستند.

وی همچنین با بیان ظرفیت ها و پتانسیل های توسعه ای درشهرستان بافق بیان داشت: مهمترین عامل در تحقق اهداف و برنامه ها بویژه در بعد برنامه های فرهنگی همگرایی و هم صدایی مردم در جامعه می باشد که بانوان در این زمینه نقش مهم و موثری دارند.

“مرادی زاده” مسئول شورای کانون پیروان عترت خواهران شهرستان بافق در ادامه این نشست به بیان گزارش عملکرد این هیئت پرداخت و گفت: برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی و نشست های بصیرتی خواهران بصورت جلسات هفتگی و ماهیانه از جمله اقدامات و فعالیت های این کانون در شهرستان می باشد.

گفتنی است طلایی مقدم فرماندار بافق در پایان این نشست پیرامون مشکلات و کمبودهای این کانون بویژه توسعه و ایجاد فضای جدید دفتر این کانون قول مساعدت و پیگیری داد.

IMG_9547IMG_9552