شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۶:۲۴ بعد از ظهر

شهرستان بافق آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی می باشد

کد خبر: 55308
تعداد بازدیدکننده: 159
تاریخ: ۰۵ اسفند ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ ستاد هماهنگی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان با حضور فرماندار ، معاونت فرمانداری ، بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی بافق در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

فرماندار بافق در این نشست ضمن تاکید بر اعلام آمادگی این شهرستان برای میزبانی از مسافران در تعطیلات سال نو اظهار داشت: با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات مناسب صورت گرفته از سوی دستگاههای دولتی و مردم میهمان نواز این شهرستان میهمانان نوروزی را در این شادی یاری و همراهی می کنند.

سید مهدی طلایی مقدم با بیان این مطلب که شهرستان بافق دارای جاذبه‌های فراوان گردشگری است ، اظهار داشت : این شهرستان می‌تواند زمینه جذب شمار بسیاری از گردشگران و توریست را فراهم کند و در صورت شناساندن درست آن‌ها می‌توان صنعت گردشگری را در شهرستان رونق داد.

وی مهمترین صنعت طی ۱۵ سال اخیر را توسعه صنعت گردشگری و توریستی عنوان کرد و بیان داشت : در چند سال اخیر زیرساختهای جذب توریست و گردشگر در شهرستان فراهم شده و یکی از مباحث اصلی سند توسعه شهرستان در حوزه گردشگری مطرح شده که همت همگانی برای تحقق این امر را می طلبد.

طلایی مقدم تلاش تمام دستگاه های اجرایی در این شهرستان این است تا مسافران نوروزی ، بافق را با خاطره خوش ترک کنند.

رئیس ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان بافق توجه به اطلاع رسانی در ورودی های شهر و همچنین در سطح شهر را ضروری دانست و اضافه کرد: مسافران نوروزی نباید در خیابان ها سرگردان شوند ضمن اینکه با توجه به نقاط قوت و ضعف ستاد تسهیلات نوروزی در سال‌های گذشته، باید نسبت به ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مسافران نوروزی سال ۹۴ اقدام شود.

سید مهدی طلایی مقدم همچنین از دستگاه‌های اجرایی خواست با اطلاع‌رسانی جامع، مراکز گردشگری و آثار تاریخی بافق را به مسافران نوروزی معرفی کنند.

رییس ستاد دائمی تسهیلات سفر شهرستان بافق وظیفه شهرداری را در این ایام آماده سازی پارکها، اجرای برنامه های فرهنگی و هنری ، تامین روشنایی پارک ها و آماده سازی سرویس های بهداشتی سطح شهر دانست و گفت: در همین راستا و به جهت حفظ زیبایی شهر از ۲۵ اسفندماه هرگونه حفاری از طرف ادارات خدماتی در سطح شهرممنوع می باشد.

وی بیان کرد: تمام سعی ما بر این است که فضای شاد و پرتحرکی را برای مسافران نوروزی ایجاد کنیم.

طلایی مقدم بر نظارت بیشتر بر قیمت خدمات و نرخ‌ها تأکید کرد و گفت: باید با تدبیر و برنامه‌ ریزی لازم، از هرگونه سوءاستفاده و افزایش غیر قانونی قیمت ها جلوگیری کرد.

در پایان این نشست حاضرین پیرامون آمادگی شهرستان در ایام تعطیلات سال جدید و پذیرایی از میهمانان نوروزی بحث و تبادل نظر کردند.

IMG_0432 IMG_0434 IMG_0437